Wybieramy trzy bestsellery marki Holland & Barrett

Wybieramy trzy bestsellery marki Holland & Barrett

Niedawno w naszej ofercie pojawiła się nowa marka produktów. Jest nią Holland & Barrett. Co warto wiedzieć o tej firmie i dlaczego zdecydowaliśmy się dołączyć tę markę do grupy rekomendowanych przez nas producentów? Przy okazji odpowiedzi na te pytania zaprezentujemy trzy suplementy Holland & Barrett, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę.

Holland & Barrett - najważniejsze informacje

Głównym argumentem, przemawiającym za obdarzeniem zaufaniem Holland & Barrett, jest międzynarodowy zasięg firmy. Historia marki sięga 1870 roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowano publicznie produkty mające wspomagać zdrowie i dobre samopoczucie. Z perspektywy XXI wieku można już śmiało ocenić, że pomysł na biznes okazał się doskonały. Obecnie firma jest największym detalistą na rynku europejskim w swojej branży. Posiada ponad 1600 sklepów sygnowanych logotypem Holland & Barrett, które są rozlokowane w aż 18 krajach na całym świecie. Zasięg bez wątpienia międzynarodowy.

Model biznesowy to jedno, ale przecież najważniejsze z punktu widzenia klienta są produkty. Z pewnością jest w czym wybierać. Holland & Barrett zadbało o dostarczanie asortymentu dla różnych grup o odmiennych potrzebach. Równie łatwo znaleźć w ofercie firmy witaminy i suplementy, co specjalistyczne odżywki dla sportowców, a także zdrową żywność oraz produkty wspierające dbałość o naturalne piękno. Na tych czterech kategoriach marka zbudowała swoją potęgę, która dotarła aż do Polski i naszego sklepu internetowego. Co jesteśmy w stanie polecić z ręką na sercu?

Bestsellery marki Holland & Barrett

Jak już udało się udowodnić powyżej, gama produktów Holland & Barrett jest bardzo szeroka. Trudno zatem wybrać jedynie trzy pozycje z asortymentu. Pomimo tego, wyłoniliśmy swoich faworytów, których podajemy w przypadkowej kolejności:

H&B Complete B - Witamina B Complex, 250 tabletek

Jak zachwala producent, dzięki temu suplementowi witamin można być “najlepszym sobą”. Preparat zawiera witaminy z grupy B: tiaminę (B1), ryboflawinę (B2), niacynę (B3), kwas pantotenowy (B5), witaminę B6, biotynę (B7), kwas foliowy (B9) i witaminę B12. Nie ulega zatem wątpliwości, że jest to kompleks witamin z prawdziwego zdarzenia. Ekonomiczne opakowanie starcza na długo. Zaleca się przyjmowanie dwóch tabletek Holland & Barrett Complete B w ciągu dnia, najlepiej w czasie spożywania posiłku. 

H&B Witamina C-1000 mg z dziką różą, 120 tabletek

Wzmocnienie odporności najlepiej zacząć od spożywania naturalnych produktów spożywczych: pietruszki, aronii i cytrusów. Niewiele osób wie jednak, że najwięcej witaminy C znajduje się w dzikiej róży. To właśnie ona stanowi dodatek do naszej drugiej rekomendacji, czyli Holland & Barrett Witamina C-1000 o przedłużającym uwalnianiu. Opakowanie zawiera 120 tabletek, ale dziennie można spożyć tylko jedną sztukę.

H&B Magnez 250 mg, 200 tabletek

Aż 200 tabletek znajduje się w opakowaniu Holland & Barrett Magnez, który stanowi trzecią pozycję na naszej “suplementowej liście przebojów”. Jak wskazuje informacja na etykiecie, produkt ten przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu kości oraz zębów. Co więcej, magnez osłabia oznaki zmęczenia i znużenia. Zdecydowanie pozycja godna polecenia.

A które produkty Holland & Barrett Waszym zdaniem zasługują na osobny artykuł? Zachęcamy do dzielenia się własnymi doświadczeniami. Opinie naszych klientów pomagają nam tworzyć ofertę w oparciu o prawdziwe zapotrzebowanie.