Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Cholesterol

(32 prod.)

By obniżyć poziom tzw. złego cholesterolu, potrzebne jest wielokierunkowe działanie. Mowa o regularnej aktywności fizycznej dostosowanej do stanu zdrowia, unikaniu stresu, używek i stosowaniu prawidłowej diety. Dodatkowym wsparciem dla kontroli poziomu cholesterolu może okazać się przyjmowanie suplementów. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią produktów od renomowanych producentów.   

Suplementy na cholesterol – przegląd produktów

Gdy poziom złego cholesterolu (cholesterolu LDL) jest zbyt wysoki, może on odkładać się w ścianach naczyń krwionośnych, doprowadzając do ich zwężenia. By uniknąć problemów tym spowodowanych, warto popracować nad jakością prowadzonego trybu życia i gdy okaże się to niezbędne – wspomóc się doskonałej jakości suplementami na cholesterol. Oferujemy duży wybór preparatów pochodzących bezpośrednio od cenionych producentów. Mowa np. o Swanson, NOW Foods, Holland & Barrett czy Haya Labs. Suplementy dostępne są w kilku formach podania, dzięki czemu można łatwo znaleźć odpowiedni dla siebie wariant. Osobom mającym kłopot z połykaniem tabletek, polecamy produkty w formie proszku, które można w szybki i wygodny sposób rozpuścić w wodzie. 

Sterole roślinne jako składniki suplementów na cholesterol

W suplementach na kontrolę poziomu cholesterolu znaleźć mogą się sterole roślinne, czyli podstawowe składniki błon komórkowych organizmów, występujące w wielu formach. Dlaczego stosuje się je w produkcji takich preparatów? Otóż pomagają one w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Ich rola w organizmie jest więc bardzo ważna. By dowiedzieć się więcej o składnikach suplementów na cholesterol i samych produktach, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą. Informacje dotyczące przyjmowania i przechowywania preparatów znajdują się na ich etykietach.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 • 1
 • 2
 1. NOW Foods - Polikosanol, 20mg, 90 vkaps
  76,00 zł
 2. Swanson - Polikosanol, 20mg, 60 kapsułek
  39,00 zł
 3. Dorian Yates - CLA, 90 żelek
  44,00 zł
 4. Promocja
  NOW Foods - Fermentowany Ryż Czerwony 600mg + Koenzym Q10, 60 vkaps
  65,99 zł Cena regularna: 72,00 zł -8%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 84,50 zł -22%
 5. Yamamoto Nutrition - ClaPRO, 120 żelek
  113,00 zł
  Brak w magazynie
 6. Nowy
 • 1
 • 2