Koszyk:

Burak

(2 prod.)

W zdrowej zbilansowanej diecie nie może zabraknąć wszystkich witamin i składników mineralnych. Zróżnicowany jadłospis to podstawa zdrowego stylu życia. Do codzienności warto włączyć sport i postawić na ulubioną aktywność fizyczną. Na tym jednak nie koniec. Wsparciem dla codziennego odżywiania mogą być suplementy superfoods. Mogą one stanowić dodatek do zbilansowanej diety. Jednym z takich preparatów jest ekstrakt z buraka. Znajdziesz go w sklepie z suplementami i zdrową żywnością na shaman.pl. 

Burak czerwony: superfoods, który musisz poznać

Burak to roślina, która na stałe wpisała się w jadłospis większości Polaków. Choć surowe mają najwięcej witamin i składników mineralnych, ich ziemisty smak sprawia, że w polskich domach najczęściej występują w przetworzonej formie. Burak zwyczajny jest też częstym składnikiem soków i smoothie, które znajdziesz w sklepach. Na tym jednak nie koniec. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, burak czerwony, a właściwie jego korzeń, stanowi składnik wielu suplementów superfoods. Dlatego też, jeśli na Twojej liście superfoods brakuje tego warzywa, powinno się ono na niej znaleźć. Suplementy z ekstraktem z buraka czerwonego to preparaty, które mogą w szczególności osoby, które nie lubią jego smaku w standardowej formie. Jest on bowiem prawdziwą bombą witaminową!

Burak czerwony: właściwości 

Burak czerwony jest suplementem diety, który często wybiera się przez wzgląd na jego właściwości. Wynikają one z wielu witamin i składników mineralnych, które w sobie skrywa. Jest to skarbnica witaminy A, C i witamin z grupy B - w tym kwasu foliowego. Ponadto jest źródłem żelaza, potasu, wapnia, cynku, sodu i potasu. Na szczególną uwagę zasługują też antocyjany. W sklepie shaman.pl znajdziesz produkty z buraka pod nazwami “korzeń buraka” lub “ekstrakt z buraka” - oba te produkty zawierają wysokiej jakości surowce, które pozyskano w bezpieczny sposób. Wśród dostępnych opcji ten superfoods znajdziesz w formie kapsułek i proszku - ten drugi jest szczególnie polecany sportowcom. 

Ekstrakt z buraka: sprawdź poniższą kategorię

W poniższej kategorii znajdziesz wysokiej jakości suplementy superfoods, które zawierają ekstrakt z buraka. Roślina ta znana jest od wielu wieków i jest chętnie uprawiana w Polsce. Około 400 roku p.n.e uprawiano go w Grecji, a kilkaset lat później - również w Rzymie. Znany jest pod wieloma nazwami - burak czerwony czy zwyczajny to również burak ćwikłowy. Sprawdź, co znajdziesz w poniższej kategorii i odwiedź pozostałe kategorie superfoods - skompletuj preparaty, które będa najlepiej odpowiadały Twoim preferencjom. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów