Koszyk:

Chlorofil

(8 prod.)

W składzie suplementów oczyszczających organizm mogą znajdować się różne zestawy składników. Do popularnych niewątpliwie należy chlorofil (chlorophyll). Jest powszechnie występującym w świecie roślin barwnikiem, uczestniczącym w procesach życiowych. Stosuje się go jako substancję aktywną nie tylko w suplementach, ale również w produktach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. 

Wysokiej jakości suplementy oczyszczające organizm 

Detoks i oczyszczanie organizmu to popularne cele wśród osób prowadzących aktywny tryb życia, dlatego do tej kategorii włączyliśmy duży wybór produktów pozwalających realizować go w wygodny dla siebie sposób. Proponujemy suplementy oczyszczające organizm w formie tabletek, kapsułek i płynu oraz opakowaniach o różnych pojemnościach. Zostały one stworzone przez renomowanych producentów, zatem wyróżniają się wysoką jakością. Żeby dowiedzieć się więcej o produktach marek NOW Foods, Swanson, Lab One czy KIKI Health, zachęcamy do przejrzenia kategorii, w których zostały one zgrupowane. Wystarczy kliknąć zakładkę Producenci i wybrać konkretną markę. 

Suplementy diety na trawienie z chlorofilem 

Wśród suplementów na trawienie z naszej oferty znaleźć można zarówno produkty, które zawierają jeden składnik – chlorofilinę, jak i preparaty wieloskładnikowe. Do pierwszej grupy zaliczyć możemy suplement marki KIKI Health Płynny Chlorofil. Z kolei do drugiej, na przykład suplement Lab One Chlorophyll Detox, który zawiera również ekstrakt z lucumy, spirulinę oraz chlorellę. Z kolei w produkcie marki Swanson Chlorofilina i Mięta dodatkowo znajduje się naturalny olejek z mięty pieprzowej. Żeby poznać pełną listę składników danego suplementu i optymalny sposób stosowania, zachęcamy do zapoznania się z jego etykietą.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 88,50 zł
  2. 70,00 zł
  3. 81,00 zł
  4. 90,50 zł
  5. 60,50 zł
  6. 103,50 zł
  7. 105,50 zł
  8. 102,00 zł