Koszyk:

Chlorofil

(7 prod.)

W składzie suplementów oczyszczających organizm mogą znajdować się różne zestawy składników. Do popularnych niewątpliwie należy chlorofil (chlorophyll). Jest powszechnie występującym w świecie roślin barwnikiem, uczestniczącym w procesach życiowych. Stosuje się go jako substancję aktywną nie tylko w suplementach, ale również w produktach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. 

Wysokiej jakości suplementy oczyszczające organizm 

Detoks i oczyszczanie organizmu to popularne cele wśród osób prowadzących aktywny tryb życia, dlatego do tej kategorii włączyliśmy duży wybór produktów pozwalających realizować go w wygodny dla siebie sposób. Proponujemy suplementy oczyszczające organizm w formie tabletek, kapsułek i płynu oraz opakowaniach o różnych pojemnościach. Zostały one stworzone przez renomowanych producentów, zatem wyróżniają się wysoką jakością. Żeby dowiedzieć się więcej o produktach marek NOW Foods, Swanson, Lab One czy KIKI Health, zachęcamy do przejrzenia kategorii, w których zostały one zgrupowane. Wystarczy kliknąć zakładkę Producenci i wybrać konkretną markę. 

Suplementy diety na trawienie z chlorofilem 

Wśród suplementów na trawienie z naszej oferty znaleźć można zarówno produkty, które zawierają jeden składnik – chlorofilinę, jak i preparaty wieloskładnikowe. Do pierwszej grupy zaliczyć możemy suplement marki KIKI Health Płynny Chlorofil. Z kolei do drugiej, na przykład suplement Lab One Chlorophyll Detox, który zawiera również ekstrakt z lucumy, spirulinę oraz chlorellę. Z kolei w produkcie marki Swanson Chlorofilina i Mięta dodatkowo znajduje się naturalny olejek z mięty pieprzowej. Żeby poznać pełną listę składników danego suplementu i optymalny sposób stosowania, zachęcamy do zapoznania się z jego etykietą.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 100,00 zł
  2. 105,00 zł
  3. 63,00 zł
  4. 88,00 zł
  5. 54,00 zł
  6. 70,00 zł
  7. 110,00 zł