Koszyk:

Spirulina

(12 prod.)

Superfoods to ogólna nazwa żywności, która pochodzi z natury i nie została przetworzona oraz zawiera wiele korzystnych dla organizmu składników odżywczych. Rola superfoods w diecie stale rośnie - suplementy tego typu stają się coraz popularniejsze. Mogą być one dodatkiem do zbilansowanej, zróżnicowanej diety. Wśród superfoods w sklepach ze zdrową żywnością znajdziesz również spirulinę. Ta zielono-niebieska alga najczęściej występuje w postaci proszku, tabletek lub kapsułek. Wszystkie te formy znajdziesz na shaman.pl - sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii i wybierz suplementy dopasowane do swoich potrzeb. 

Co to spirulina? 

Spirulina to niebiesko-zielona alga, której właściwości doceniali już Aztekowie. Uprawiana jest przede wszystkim w Azji, Meksyku, na Hawajach i w Ameryce Południowej na rejonach specjalnie dobranych pod kątem korzystnych warunków środowiskowych do ich hodowli. Jej standardową formą na rynku europejskim jest szmaragdowozielony proszek. Łatwo się on rozpuszcza i sprawdzi się w koktajlach oraz shake’ach. Możesz jednak znaleźć też suplementy ze spiruliną w formie tabletek bądź kapsułek - szybkich i łatwych do połknięcia. Są dostępne w poręcznych opakowaniach, które zabierzesz ze sobą gdziekolwiek zechcesz. 

Spirulina: właściwości, które musisz poznać 

Spirulina swoje właściwości zawdzięcza składnikom odżywczym, które w sobie ma. Jest to przede wszystkim białko, ale także witaminy i składniki mineralne, takie jak żelazo, cynk, mangan, selen i witaminy z grupy B. Ogromna ilość białka w składzie oraz aż osiem aminokwasów egzogennych sprawiają, że produkt ten mogą spożywać zwłaszcza osoby na diecie wegetariańskiej i wegańskiej. Właściwości spirulina czerpie też z bioflawonoidów i kwasu gamma-linolenowego. Sprawdź działanie tego suplementu i zobacz, co znajdziesz w poniższej kategorii. 

Spirulina - zastosowanie: sprawdź poniższą kategorię 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim spirulinę dostępną w wielu formach - tabletek, kapsułek i proszku. Dzięki temu możesz wybrać taką opcję, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Wśród renomowanych marek znajdziesz Holland&Barrett, NOW Foods, Swanson oraz wiele innych. Wszystkie firmy dbają o wysoką jakość swoich produktów. W zależności od producenta i stężenia substancji różniły się będą zalecenia co do spożycia. Przed przyjęciem pierwszej dawki sprawdź na etykiecie, jak w bezpieczny sposób przyjmować suplement. Sprawdź również pozostałe kategorie superfoods w sklepie ze zdrową żywnością shaman.pl i wybierz takie, które będa dla Ciebie najlepsze. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. 98,00 zł
 2. 64,00 zł
 3. 06 Dni
  19 Godz.
  42 Min.
  Promocja -15%
  51,99 zł 61,50 zł
 4. 06 Dni
  19 Godz.
  42 Min.
  Promocja -8%
  32,99 zł 36,00 zł
 5. 06 Dni
  19 Godz.
  42 Min.
  Promocja -15%
  52,99 zł 62,50 zł
 6. 48,06 zł
 7. 46,00 zł
 8. 40,00 zł
 9. 25,50 zł
 10. 59,00 zł
 11. 61,00 zł
 12. 80,50 zł