Koszyk:

Maseczki

(6 prod.)

Pielęgnacja skóry twarzy jest wyjątkowo ważna. Codzienna higiena poprzez mycie i odpowiedni dobór kosmetyków pozwala utrzymać ją w dobrym stanie. To jednak nie wszystko - ważne są też peelingi i maseczki. Maseczki do twarzy to kosmetyki, dzięki którym możesz dodatkowo zadbać o pielęgnację swojej skóry twarzy. Mogą pomóc w oczyszczeniu, a także nawilżyć lub odżywić cerę. Sprawdź, jakie propozycje znajdziesz w tej kategorii i dobierz idealne produkty dla siebie. 

Naturalne maseczki do twarzy: zwróć uwagę na skład

W obecnych czasach bardzo ważne jest, by sięgać po przetestowane, sprawdzone produkty, które zawierają naturalne składniki. To tego typu kosmetyki działają najkorzystniej na skórę. W tej kategorii znajdziesz maseczki do pielęgnacji twarzy bazujące na formułach roślinnych i sprawdzonych, bezpiecznych dla skóry składnikach. Jednym z nich jest Neem. Substancja ta pochodzi z Miodły Indyjskiej i stanowi bardzo ważny składnik kosmetyków ajurwedyjskich. Maseczka do twarzy naturalna z Neem swoje właściwości czerpie prosto z natury. Przekonaj się, czy jest to propozycja dla Ciebie. 

Maseczki nawilżające do twarzy

W tej kategorii znajdziesz nie tylko maseczki oczyszczające do twarzy, ale również propozycje mające za zadanie dodać cerze blasku dzięki intensywnemu nawilżeniu. Dzięki temu, że maseczki bazują na skoncentrowanych formułach, w ciągu kilkunastu minut po nałożeniu dostarczają skórze składników odżywczych. Po zmyciu maseczki nawilżającej skóra powinna być wygładzona i bardziej elastyczna. By efekt utrzymał się przez dłuższy czas, warto pamiętać o regularnym stosowaniu maseczek. Pielęgnację warto zakończyć masażem twarzy - w tym celu możesz sięgnąć po nasze kremy na twarz bądź olejki eteryczne połączone z olejkiem nośnikowym. Przygotuj się na domowe spa!

Maseczka do twarzy w tubce i nie tylko

W tej kategorii znajdziesz nie tylko maseczki do pielęgnacji twarzy - oczyszczające, odżywcze bądź nawilżające. Mogą one także mieć różną formę. Jedną z najpopularniejszych są maseczki w płachcie czy też maski w płacie. Nasączony materiał przeważnie jest szybki do nałożenia i zdjęcia. Równie znane są maseczki półpłynne, takie jak maseczka do twarzy w tubce. Dzięki dużemu opakowaniu masz pewność, że wystarczy Ci na długi czas stosowania. Kompleksowo zadbaj o swoją pielęgnację i wybierz maseczki, które będą dla Ciebie najlepsze. Odwiedź również pozostałe kategorie i zwróć uwagę na proponowane przez produkty renomowanych marek. Z pewnością dzięki nim zaplanujesz swoją kompletną pielęgnację krok po kroku!

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 18,00 zł
  2. 18,00 zł
  3. 18,00 zł
  4. 18,00 zł
  5. 22,50 zł
  6. 29,50 zł