Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Maseczki

(6 prod.)

Pielęgnacja skóry twarzy jest wyjątkowo ważna. Codzienna higiena poprzez mycie i odpowiedni dobór kosmetyków pozwala utrzymać ją w dobrym stanie. To jednak nie wszystko - ważne są też peelingi i maseczki. Maseczki do twarzy to kosmetyki, dzięki którym możesz dodatkowo zadbać o pielęgnację swojej skóry twarzy. Mogą pomóc w oczyszczeniu, a także nawilżyć lub odżywić cerę. Sprawdź, jakie propozycje znajdziesz w tej kategorii i dobierz idealne produkty dla siebie. 

Naturalne maseczki do twarzy: zwróć uwagę na skład

W obecnych czasach bardzo ważne jest, by sięgać po przetestowane, sprawdzone produkty, które zawierają naturalne składniki. To tego typu kosmetyki działają najkorzystniej na skórę. W tej kategorii znajdziesz maseczki do pielęgnacji twarzy bazujące na formułach roślinnych i sprawdzonych, bezpiecznych dla skóry składnikach. Jednym z nich jest Neem. Substancja ta pochodzi z Miodły Indyjskiej i stanowi bardzo ważny składnik kosmetyków ajurwedyjskich. Maseczka do twarzy naturalna z Neem swoje właściwości czerpie prosto z natury. Przekonaj się, czy jest to propozycja dla Ciebie. 

Maseczki nawilżające do twarzy

W tej kategorii znajdziesz nie tylko maseczki oczyszczające do twarzy, ale również propozycje mające za zadanie dodać cerze blasku dzięki intensywnemu nawilżeniu. Dzięki temu, że maseczki bazują na skoncentrowanych formułach, w ciągu kilkunastu minut po nałożeniu dostarczają skórze składników odżywczych. Po zmyciu maseczki nawilżającej skóra powinna być wygładzona i bardziej elastyczna. By efekt utrzymał się przez dłuższy czas, warto pamiętać o regularnym stosowaniu maseczek. Pielęgnację warto zakończyć masażem twarzy - w tym celu możesz sięgnąć po nasze kremy na twarz bądź olejki eteryczne połączone z olejkiem nośnikowym. Przygotuj się na domowe spa!

Maseczka do twarzy w tubce i nie tylko

W tej kategorii znajdziesz nie tylko maseczki do pielęgnacji twarzy - oczyszczające, odżywcze bądź nawilżające. Mogą one także mieć różną formę. Jedną z najpopularniejszych są maseczki w płachcie czy też maski w płacie. Nasączony materiał przeważnie jest szybki do nałożenia i zdjęcia. Równie znane są maseczki półpłynne, takie jak maseczka do twarzy w tubce. Dzięki dużemu opakowaniu masz pewność, że wystarczy Ci na długi czas stosowania. Kompleksowo zadbaj o swoją pielęgnację i wybierz maseczki, które będą dla Ciebie najlepsze. Odwiedź również pozostałe kategorie i zwróć uwagę na proponowane przez produkty renomowanych marek. Z pewnością dzięki nim zaplanujesz swoją kompletną pielęgnację krok po kroku!

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów