Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Izolat

(80 prod.)

Białko powinno być dostarczane głównie wraz z dietą - jednak w przypadku, gdy potrzeba go w diecie dużo więcej, niż standardowo, wielu sportowców i osób aktywnych decyduje się na suplementację. Odżywki sportowe z białkiem są często wybierane przez osoby, które często trenują na siłowni lub szukają wsparcia dla swojej zbilansowanej diety. W ten sposób mogą utrzymać ciało w optymalnej kondycji. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, w tej kategorii zgromadziliśmy najlepsze izolaty białkowe znanych marek, spośród których możesz wybrać odpowiednie dla siebie propozycje. 

Izolat białka - co to jest? 

Ciecz, którą uzyskuje się po ścięciu mleka krowiego, nazywa się białkiem serwatkowym. Zawiera ono wiele substancji, które wspierają optymalne zdrowie. Wśród wielu typów produktów, które bazują na białku serwatkowym, znaleźć można izolat białka serwatkowego. Nazywa się je również Whey Protein Isolate - WPI. Produkty tego typu przeważnie zawierają powyżej 80% białka, przez co stanowią częsty wybór wśród osób dbających o muskulaturę i zmieniających swoją sylwetkę. 

Izolat białka - co daje? 

izolat białkowy jest suplementem, czyli produktem spożywczym, który wykazuje aktywność biologiczną i może stanowić dodatkowe uzupełnienie diety. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu, a także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Z tych względów często korzystają z niego osoby chcące zadbać o odpowiednie budowanie sylwetki - zwłaszcza mięśni. Białko może też stanowić wsparcie codziennej diety osób, które chcą lepiej kontrolować masę swojego ciała. W przypadku izolatów otrzymujesz aż 80% białka oraz niewielką ilość tłuszczy, węglowodanów i laktozy. Co więcej, jest ono łatwiej i szybciej trawione. Przekonaj się, ile ma zalet. 

Izolat białka serwatkowego: najlepsze izolaty białkowe 

Izolaty białka to produkty, które są popularne w świecie sportu. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się produkty w proszku: są one szybkie w przygotowaniu i łatwe do wkomponowania w dietę. Można stworzyć samodzielny napój na bazie wody bądź mleka, dodając do niego Whey Protein Isolate, ale możesz też dodać go do smoothie czy koktajli. Izolat białka serwatki możesz także dobrać pod kątem ich zawartości. Na naszej stronie znajdziesz produkty bez cukru, bez glutenu, bez GMO, bez soi a nawet bez nabiału. Izolaty białka, które zgromadziliśmy na shaman.pl to oryginalne produkty renomowanych marek, które są znane niemal wszystkim sportowcom. Znajdziesz tu izolaty Weider, Applied Nutrition czy też Mutant. Sprawdź pełną ofertę i znajdź coś dla siebie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów