Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Kolagen

(62 prod.)

Kolagen to jedno z najpowszechniejszych białek w organizmie. Jest składnikiem tkanki łącznej - znajduje się w kościach, ścięgnach i stawach. Do 25 roku życia jest syntezowany przez organizm w dużej ilości, jednak wraz z wiekiem spada możliwość jego produkcji przez organizm. To z kolei wpływa na szereg funkcji organizmu. Dlatego też w tej kategorii zgromadziliśmy specjalnie dla Ciebie kolagen na stawy i kolagen na włosy, a także różne jego formy: kolagen w proszku, płynie i kapsułkach. Sprawdź poniżej! 

Co to jest kolagen i na co pomaga? 

Kolagen to białko, które znajduje się w organizmie ludzkim i buduje tkanki - łączy ze sobą poszczególne komórki. Może wpływać na elastyczność skóry, jej napięcie i sprężystość, a także na kondycję włosów. To jednak nie wszystko - znajduje się on również w kościach, ścięgnach i stawach, dlatego utrzymanie jego optymalnego poziomu w organizmie jest istotne dla całokształtu zdrowia.  

Jaki kolagen wybrać? 

Na rynku znajdziesz mnóstwo produktów renomowanych marek, które oferują wysokiej jakości kolagen rybi i wołowy w różnej formie. Na shaman.pl znajdziesz przede wszystkim najlepszy kolagen takich marek, jak Nordic Naturals, NeoCell, Vital Proteins, Osavi i wiele innych. Marki te stawiają przede wszystkim na dopracowane, proste receptury suplementów - dlatego też masz pewność, że wybierając te marki sięgasz po najlepszy kolagen morski i nie tylko. Co więcej, spośród mnóstwa produktów dostępnych na shaman.pl możesz wybrać propozycje bez glutenu, GMO, nabiału, soi oraz jajek. Dlatego też, jeśli wykluczasz z diety pewne składniki, z nami zyskujesz pewność, że znajdziesz coś dla siebie!

Kolagen do picia i w kapsułkach: pełna oferta na shaman.pl

Oprócz mnóstwa renomowanych firm, w tej kategorii znajdziesz również różne formy suplementów. Jednym z najbardziej popularnych rodzajów jest kolagen w proszku. Łatwo się rozpuszcza, i może stanowić dodatek do smoothie czy koktajli. Znajdziesz go w ofercie NeoCell, NOW Foods i Doctor’s Best, a także Osavi - dzięki zróżnicowanej ofercie tej marki możesz wybrać kolagen na ścięgna i więzadła, na stawy i kości lub na skórę, włosy i paznokcie. Co więcej, znajdziesz go również w wielu smakach, dzięki czemu przyjmowanie go jest jeszcze przyjemniejsze. Kolagen do picia to także kolagen rybi do picia w płynie, który znajdziesz w ofercie NeoCell i Dorian Yates. Jeśli jednak wolisz kapsułki, sprawdź ofertę NOW Foods oraz KIKI Health, a jeśli szukasz tabletek - Doctor’s Best lub Holland&Barrett. Są one łatwe i szybkie w przyjmowaniu - przekonaj się!

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Promocja
  Doctor's Best - Kolagen Typu 1 i 3, Proszek, 200g
  83,99 zł Cena regularna: 91,00 zł -8%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 96,50 zł -13%
 2. Promocja
  Doctor's Best - Kolagen Typu 1 i 3, 1000mg, 180 tabletek
  93,99 zł Cena regularna: 100,00 zł -6%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 108,00 zł -13%
 3. NeoCell - Super Kolagen, Proszek, 198g
  95,00 zł
 4. Do końca promocji:
  05 dni
  21 godz
  36 min
  Promocja
  NeoCell - Kolagen 2 Joint Complex, 120 kapsułek
  77,99 zł Cena regularna: 138,00 zł -43%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 154,00 zł -49%
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Nowy
 8. Bestseller
 9. Nowy
 10. Nowy
 11. Nowy
 12. Nowy
 13. Nowy
  Health Labs - BeautyMe, Proszek, 120 g
  169,00 zł