Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Gainery

(89 prod.)

Jednym z najczęstszych celów towarzyszących osobom trenującym na siłowni i w domowym zaciszu jest przyrost masy mięśniowej. To, co wreszcie zobaczyć można w lustrze, jest jednak skutkiem długiego procesu zachodzącego w ciele. By cieszyć się wymarzoną sylwetką, niezbędne jest coś więcej niż tylko trenowanie. Czytaj dalej i dowiedz się, z jakich jeszcze elementów składa się wyzwanie budowy masy mięśniowej.

Przyrost masy mięśniowej – co jest niezbędne?

Myśląc o przyroście masy mięśniowej, masz przed oczami siłownię wyposażoną w ciężki, profesjonalny sprzęt i wykonywane w tej przestrzeni wielogodzinne treningi? Mądry i oparty na konkretnym planie trening fizyczny to tak naprawdę tylko jeden element prowadzący do realizacji celu, jakim jest wzrost mięśni. Dzięki przemyślanym i odpowiednio dobranym ćwiczeniom mięśnie otrzymują impuls do wzrostu, ale równie ważną rolę odgrywa dieta, w tym spożycie białka we właściwych ilościach. Co potrzebne jest do przyrostu masy mięśniowej oprócz prawidłowych treningów i diety? Nie można zapomnieć o znaczeniu, jakie posiada regeneracja. To nie tylko ważny rozdział każdej treningowej przygody, ale także element troski o zdrowie. Podczas snu organizm ma wreszcie możliwość odnowy, której efektami są lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz większa mobilizacja do działania.

Suplementy diety dla sportowców i trenujących rekreacyjnie

W realizacji różnego rodzaju sportowych celów takich jak przyrost masy mięśniowej miłośnikom aktywności fizycznej pomagać może również suplementacja. W suplementach diety dedykowanych osobom zainteresowanym wzrostem masy mięśniowej stosowane są m.in. kreatyna i kofeina. Wzbudzającymi duże zainteresowanie produktami są też odżywki białkowe czy odżywki na masę typu gainer. Szeroki wybór wysokiej jakości suplementów i innych produktów dla sportowców udostępniamy wszystkim klientom naszego sklepu. Razem z dostępem do dużej liczby produktów zawierających składniki poszukiwane przez profesjonalistów i osoby trenujące rekreacyjnie nasi klienci otrzymują gwarancję wysokiej jakości. Wszystkie oferowane suplementy pochodzą bezpośrednio od znanych i cenionych marek, zaangażowanych również w sportową działalność. Produkty dostępne są w różnych formach podania i dostosowane do potrzeb osób stosujących standardowe i eliminacyjne diety – zachęcamy do skorzystania z filtrów wyszukiwania w celu szybszego znalezienia idealnego wariantu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów