Koszyk:

Odżywki Białkowe

(390 prod.)

Odżywki białkowe są najczęściej wybieranym suplementem diety. Sięgają po nie początkujący sportowcy, ale także również osoby od lat pracujące nad modelowaniem sylwetki oraz kulturyści. Co daje ona osobom aktywnym fizycznie? Przede wszystkim jest dodatkiem do diety - może wzbogacać ją i być przyjmowana codziennie. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu, Dlatego też produkty o jego wysokiej zawartości mogą wspierać realizowane przez Ciebie cele. W tej kategorii znajdziesz odżywki proteinowe i białko bez laktozy, które dopasujesz do swoich potrzeb. 

Białko serwatkowe: co to? 

Białko serwatkowe to białko mleka, które jest produktem ubocznym podczas powstawania serów i twarogów. Jest to ciecz, która powstaje w efekcie ścięcia się mleka krowiego. Przez długi czas twierdzono, że nie ma ona żadnych właściwości - prawda okazała się jednak zupełnie inna. Obecnie białko serwatkowe stanowi podstawę suplementacji sportowej. Może mieć formę izolatu, koncentratu i hydrolizatu - odpowiedni dla siebie możesz dobrać pod kątem celu, na który pracujesz. Tym, co różni te suplementy białkowe jest zawartość białka serwatki. Koncentrat białka serwatki zawiera od 30 do 80% białka, izolat białka serwatki - ponad 80%, z kolei hydrolizat aż ponad 90%. Wybrana przez Ciebie odżywka białkowa nie musi jednak koncentrować się na jednym rodzaju białka - możesz także wybrać wieloskładnikowe mieszanki, które łączą wszystkie formy. 

Odżywka białkowa: co daje? 

Na stronie shaman.pl znajdziesz różnego typu białko serwatkowe, które może stanowić dodatek do zbilansowanej diety. W ten sposób możesz wyrównać jego niedobory w diecie, ale również zapewnić sobie jego dodatkowe źródło. Możesz wybierać między izolatami, koncentratami, hydrolizatami i kompleksami tych białek, wybierając najlepsze dla siebie propozycje w proszku bądź płynie. Odżywka białkowa w płynie to szybki sposób na suplementację podczas zabieganego dnia - wystarczy odmierzyć odpowiednią porcję i gotowe. Z kolei odżywka białkowa w proszku wymaga rozcieńczenia z wodą lub innym napojem; może być także dodatkiem do koktajli i smoothie. W ten sposób łatwo wpleciesz ją w swój jadłospis. Na naszej stronie znajdziesz również odżywki białkowe w formie tabletek i ciastek - sprawdź wszystkie dostępne opcje i wybierz odpowiednie dla siebie. 

Jakie białko wybrać?  

W stronie shaman.pl znajdziesz jedynie propozycje renomowanych marek, które dbają o utrzymanie wysokiej jakości swoich produktów. Rule One, NOW Foods czy Universal Nutrition to marki znane w świecie sportu - ich oryginalne receptury to gwarancja dbałości przede wszystkim o efekt. Dopracowane składy mogą być także wzbogacone o substancje smakowe. Sprawiają one, że suplementacja jest jeszcze przyjemniejsza. Sprawdź pełną ofertę na stronie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Do końca promocji:
  06 dni
  02 godz
  37 min
  Krótka data
  SAN - RawFusion, Odżywka Białkowa, Vanilla Bean, Proszek, 466g
  64,99 zł Cena regularna: 102,00 zł -36%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 106,50 zł -39%
  Data ważności: 31.10.2024