Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Holland & Barrett

Przy poszukiwaniu suplementów diety warto zwrócić uwagę na ich producenta. Wybierając sprawdzoną, znaną i stosującą nowoczesne technologie markę, można mieć pewność, że jej produkty będą bezpieczne oraz wygodne w codziennym stosowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą suplementów diety Holland & Barrett. W naszym asortymencie można przeglądać blisko 250 produktów pochodzących bezpośrednio od tego cenionego producenta.

Holland & Barrett – producent suplementów i zdrowej żywności

Historia firmy Holland & Barrett rozpoczęła się już 150 lat temu w Anglii. Fakt, że wciąż jest obecna na rynku, a co więcej, zajmuje w nim pozycję lidera, jest najlepszym dowodem na jej jakość, wiarygodność i innowacyjność. Na początku swojej działalności marka zajmowała się sprzedażą zdrowej żywności. Z czasem rozszerzyła swój asortyment o suplementy diety zawierające niezbędne, wysokiej jakości składniki. Dziś jest rozpoznawalna na międzynarodowym rynku i dostępna dla odbiorców także w naszym kraju. Jej propozycjami interesują się zarówno osoby aktywne fizycznie, jak i chcące świadomie zadbać o swoją witalność i ogólne samopoczucie członków rodziny.

Witaminy, minerały, oleje i ekstrakty marki Holland & Barrett

W ofercie tej cenionej marki znajdują się m.in. witaminy i minerały w kapsułkach, wysokiej jakości, oczyszczone oleje z wątroby dorsza, a także oleje roślinne i ekstrakty. Wszystkie składniki pozyskiwane są ze sprawdzonych źródeł i dobierane w taki sposób, by można było czerpać z nich maksymalne korzyści. Holland & Barrett tworzy suplementy diety odpowiednie dla osób mających standardowe potrzeby żywieniowe oraz ograniczających określone pokarmy w codziennym jadłospisie. Produkty dostępne są też w kilku formach podania, co znacząco ułatwia odnalezienie odpowiedniego dla siebie wariantu.

produktów
 1. Holland & Barrett - Maca, 1500mg, 90 vkaps
  25,00 zł
 2. Do końca promocji:
  05 dni
  21 godz
  30 min
  Krótka data
  Holland & Barrett - ABC-Z, Multiwitaminy i Minerały, 120 tabletek
  34,99 zł Cena regularna: 55,00 zł -36%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,50 zł -41%
  Data ważności: 31.08.2024