Koszyk:

D-Mannoza

(15 prod.)

Regularnie wykonywane badania profilaktyczne pozwalają sprawdzić zdrowie układu moczowego i wykryć ewentualne dolegliwości na tyle wcześnie, żeby udało się sprawnie je wyeliminować. Ważną rolę odgrywa również zbilansowana dieta. Natomiast w przypadku niedoborów pomocna może okazać się suplementacja. Jeśli szukasz dobrej jakości produktu na układ moczowy, zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią. 

D-Mannose (D-mannoza) – suplementy znanych marek

Wśród suplementów znajdujących się w tej części naszego sklepu internetowego znajduje się między innymi D-Mannose (D-mannoza) marki NOW Foods i Swanson. Osoby, które prowadzą aktywny tryb życia i korzystają z suplementacji, z pewnością znają te firmy. Ale jeśli słyszysz o nich po raz pierwszy, warto, żebyś pamiętał, że są to producenci cieszący się popularnością i zaufaniem klientów z różnych stron świata, a tworzone przez nich produkty wyróżniają się wysoką jakością. Jeśli zastanawiasz się, który suplement będzie najlepszy dla Ciebie lub bliskiej osoby, skorzystaj z naszego wsparcia. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego preparatu i odpowiemy na Twoje pytania. 

Suplementy na układ moczowy w kilku formach podania 

Dodatkowe wsparcie w postaci suplementów na układ moczowy może mieć też kilka form. Produkty z tej kategorii są dostępne w kapsułkach, a także proszku. Ten drugi wariant może okazać się atrakcyjny dla osób, które nie lubią połykać kapsułek. Wskazaną ilość proszku wystarczy tylko rozpuścić w wodzie, a następnie wypić. Przed rozpoczęciem suplementacji prosimy o zapoznanie się z etykietą z informacjami dołączonymi przez producenta. Znajdują się tam wskazówki dotyczące właściwego stosowania i przechowywania suplementów diety, a także dodatkowe uwagi.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. NOW Foods - D-Mannoza, Proszek, 85g
  81,00 zł
 2. Osavi - D-mannoza, 2000mg, Proszek, 120g
  80,00 zł
 3. NOW Foods - D-Mannoza, 500mg, 240 vkaps
  162,00 zł
 4. Swanson - D-Mannoza, 700mg, 60 kapsułek
  64,00 zł
 5. Do końca promocji:
  02 dni
  00 godz
  56 min
  Promocja
  NOW Foods - D-Mannoza, 500mg, 120 vkaps
  84,99 zł Cena regularna: 91,00 zł -7%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,50 zł -15%
 6. Swanson - D-Mannoza, Proszek, 50g
  86,00 zł
  Brak w magazynie
 7. NOW Foods - D-Mannoza, Proszek, 170g
  145,00 zł
  Brak w magazynie