Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Sterole

(4 prod.)

W tej części naszego sklepu internetowego znajdują się doskonałej jakości suplementy diety zawierające sterole roślinne. Wszystkie oferowane tu produkty pochodzą bezpośrednio od renomowanych producentów takich jak NOW Foods i Swanson. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią produktową. Żeby móc szybciej znaleźć interesujący preparat, prosimy o skorzystanie z filtrów wyszukiwania lub kontakt z naszymi doradcami w wygodny sposób. 

Sterole roślinne – co warto o nich wiedzieć?

Czym są sterole roślinne? To podstawowe składniki błon komórkowych organizmów, które występują w wielu formach. Do najpopularniejszych należą: beta sitosterol, kampesterol i stigmasterol. Ich bogatym źródłem są oleje. A jaką rolę odgrywają w organizmie? Pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. W naszym sklepie internetowym suplementy diety zawierające np. beta-sitosterol włączyliśmy więc do kategorii cholesterol. Żeby dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie z tej grupy, wystarczy kliknąć nazwę lub zdjęcie wybranego preparatu. Wówczas można będzie zapoznać się też z etykietą, na której znajdują się ważne informacje dotyczące prawidłowego stosowania i przechowywania. 

Wysokiej jakości suplementy diety Beta-Sitosterol

Dużą popularnością wśród produktów ze sterolami roślinnymi cieszą się suplementy diety od NOW Foods i Swanson. Te preparaty Beta-Sitosterol są dostępne w różnych formach podania, w tym w kapsułkach i łatwych do połknięcia kapsułkach miękkich. Występują także w kilku wielkościach opakowań, np. z 60, 90 i 180 kapsułkami. Zastanawiając się nad tym, który z produktów okaże się lepszy, warto przeczytać umieszczone przy nich opinie klientów albo skorzystać z darmowych konsultacji prowadzonych przez obsługę naszego e-sklepu. W tym drugim przypadku wystarczy się z nami skontaktować.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Promocja
  NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 90 kapsułek miękkich
  77,99 zł Cena regularna: 84,00 zł -7%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 85,00 zł -8%
 2. Promocja
  Swanson - Beta-Sitosterol, 60 kapsułek
  26,99 zł Cena regularna: 30,00 zł -10%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,00 zł -16%