Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Błonnik - Wsparcie dla Układu Pokarmowego

(12 prod.)

Suplementy diety, których kluczowym składnikiem jest błonnik, mogą być stosowane w celu uzupełniania niedoborów i wzbogacenia jadłospisu. Poleca się je osobom chcącym poprawić jakość spożywanych posiłków i w połączeniu z pozostałymi zasadami zdrowego stylu życia – jeszcze lepiej zadbać o samopoczucie oraz sylwetkę. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. 

Co warto wiedzieć o błonniku?

Otwierając nasz internetowy słowniczek i zatrzymując się na chwilkę przy pojęciu błonnik, dowiemy się, że należy rozumieć przez nie zbiór substancji pochodzenia roślinnego. Nie są one trawione przez organizm człowieka, ale są związane z układem pokarmowym. Wyróżnić możemy:

 • błonnik jęczmienny – przyczynia się do zwiększenia masy kału,
 • błonnik owsiany – przyczynia się do zwiększenia masy kału,
 • błonnik z otrębów pszennych – przyczynia się do przyspieszenia pasażu jelitowego i przyczynia się do zwiększenia masy kału,
 • błonnik żytni – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit.

Suplementy z błonnikiem mogą mieć różne formy podania. Wśród dostępnych w ofercie są tabletki z błonnikiem, proszek czy kapsułki. 

Błonnik w tabletkach od renomowanych producentów 

Żeby dostarczanie do organizmu tego składnika z dodatkowego źródła było wygodne oraz korzystne, proponujemy nie tylko różne formy podania (np. tabletki z błonnikiem), ale też doskonałą jakość. Gwarantują ją renomowani producenci, których produkty mamy w ofercie. Mowa o BioTechUSA, NOW Foods, Holland & Barrett, Jarrow Formulas czy Swanson. Mimo że najpopularniejsze są suplementy z błonnikiem w tabletkach, warto sprawdzić także inne warianty. Na przykład, produkt w proszku Colon Care Plus od Holland & Barrett można łatwo rozpuścić w wodzie i wypić zaraz po przyrządzeniu. Taka postać jest dobrym rozwiązaniem dla osób unikających tabletek.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Promocja
  Swanson - FiberAid, Błonnik z Modrzewia, Proszek, 250g
  104,99 zł Cena regularna: 111,00 zł -5%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 121,00 zł -13%
 2. Revive - Błonnik, Proszek, 252g
  94,00 zł
 3. Promocja
  Swanson - Błonnik Probiotyczny + Probiotyk, 60 vkaps
  38,99 zł Cena regularna: 41,00 zł -5%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 50,00 zł -22%
 4. Garden of Life - Błonnik, Detox, 300g
  90,00 zł
  Brak w magazynie
 5. Revive - Błonnik, Czekolada, Proszek, 312g
  113,00 zł
  Brak w magazynie