Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

NOW Foods

Myśląc o różnych dziedzinach życia, w głowie pojawiają nam się firmy, które wprowadziły do tych obszarów innowacje i zaoferowały swym odbiorcom nową wartość. I tak zastanawiając się nad suplementami diety, od razu widzimy charakterystyczne logo NOW Foods. Ta marka mimo wieloletniej obecności na międzynarodowym rynku zajmuje stałą, silną pozycję i wciąż pozytywnie zaskakuje licznymi ulepszeniami oraz rozwiązaniami dostosowanymi do trendów i zmian pojawiających się w życiu klientów.

NOW Foods – lider na rynku suplementów diety

Historia marki NOW Foods nierozerwalnie łączy się z wyjątkową, przedsiębiorczą postacią. Elwood Richard zainteresowany zdrowym stylem życia i dostrzegający liczne korzyści z jego wyboru założył w Chicago niewielką, ale obiecującą sieć sklepów. Poszerzał specjalistyczną wiedzę, prowadził badania naukowe i obserwował zmiany na rynku, aby odnaleźć skuteczne i łatwe do wdrożenia sposoby na wspieranie dobrego samopoczucia i witalności. Z czasem jednak rozwojowi założonej przez niego sieci sklepów poważnie zagroził powstający market, a dalsze utrzymywanie biznesu przestało mieć sens. Nie porzucił swoich planów związanych z dostarczaniem odbiorcom najlepszej jakości produktów, ale postanowił, że zajmie się sam ich wytwarzaniem, kontrolowaniem ich jakości i dostarczaniem do klientów. W 1968 roku narodziła się marka NOW Foods, do dziś pozostająca w rękach rodziny Richardów. Wartości firmy dotyczące zachowania najwyższej jakości, bezpieczeństwa i wygody stosowania są do dzisiaj przestrzegane. Mimo że firma ma charakter rodzinny, wcale nie przypomina małego biznesu. Wręcz przeciwnie – zajmuje pozycję lidera na międzynarodowym rynku, korzysta z innowacyjnych rozwiązań i powiększa asortyment doskonałych, sprawdzonych produktów.

Suplementy diety, zdrowa żywność i inne produkty NOW Foods

Jakie produkty ma w swoim asortymencie marka NOW Foods? Do chętnie wybieranych i rozpoznawalnych należą witaminy i minerały, ekstrakty roślinne i ziołowe, superfoods oraz zdrowa żywność. Osoby trenujące regularnie wybierają suplementy diety dla sportowców, odpowiednie do stosowania przed treningiem, w trakcie ćwiczeń i tuż po nich. Suplementy są dostępne w kilku formach podania i dostosowane do specjalnych potrzeb żywieniowych, dzięki czemu każda osoba zainteresowana suplementacją może odnaleźć najwłaściwszy dla siebie wariant produktu. Marka NOW Foods tworzy także wysokiej jakości olejki eteryczne ze sprawdzonych surowców, które pozwalają się zrelaksować po trudnym dniu i przywrócić wewnętrzną równowagę. Do swojego katalogu wprowadziła też kosmetyki do pielęgnacji, opierające się na naturalnych składnikach, prostym składzie i wygodnej aplikacji. Podobnie jak inne produkty nie zawierają niepotrzebnych dodatków i ulepszaczy. Z ich pomocą można więc podarować sobie to, co jest najbardziej wartościowe.

produktów
 1. NOW Foods - Selen, 100mcg, 250 tabletek
  49,00 zł
 2. NOW Foods - Kolagen UC-II, 60 vkaps
  105,00 zł
 3. NOW Foods - Glicyna, Proszek, 454g
  94,00 zł
 4. NOW Foods - Ryboza, D-Ribose, Proszek, 227g
  118,00 zł
 5. NOW Foods - Tauryna, Proszek, 227g
  57,00 zł