Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Spalacze Tłuszczu

(25 prod.)

Zbilansowana dieta to podstawa zdrowego stylu życia. To odpowiednie proporcje białka, tłuszczy i węglowodanów w diecie przy deficycie kalorycznym przyczyniają się do utrzymania szczupłej sylwetki. Wsparciem podczas diety mogą być spalacze tłuszczu. Są to kompleksowe mieszanki z substancjami aktywnymi, których zadaniem jest zwiększenie wydatku energetycznego. Przeważnie działają na zasadzie termogenezy i podnoszą temperaturę ciała, podczas gdy składniki aktywne spalają więcej kalorii, niż organizm powinien w danej sytuacji. 

Spalacze tłuszczu: czy warto? 

Suplementy, które znajdziesz w tej kategorii to preparaty przeznaczone przede wszystkim dla osób aktywnych fizycznie. Dzięki nim mogą one rzeźbić swoją sylwetkę wedle własnych preferencji. Nie stanowią one zamiennika posiłków, a jedynie dodatek do zróżnicowanej diety. Na tej stronie internetowej znajdziesz przede wszystkim spalacze tłuszczu dla sportowców, w tym dla kobiet i dla mężczyzn. Dzięki temu dopasujesz suplementy diety do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Co więcej, na stronie shaman.pl masz do wyboru mnóstwo różnych form przyjmowania suplementów. Możesz dowolnie wybierać między tabletkami i kapsułkami, a także proszkiem. Wszystkie te formy przygotujesz szybko i łatwo - popijając wodą lub łącząc proszek z odpowiednią ilością płynu. Skoncentrowana formuła preparatów sprawia, że spalacze tłuszczu mieszczą w sobie mnóstwo substancji aktywnych. Sprawdź, które okażą się dla Ciebie najlepsze. 

Jakie spalacze tłuszczu wybrać? 

Podczas wyboru warto przede wszystkim kierować się własnymi preferencjami. Nie tylko chodzi tutaj o formę przyjmowania, ale także Twoją wygodę. Niektóre z preparatów zaleca się przyjmować do kilku razy dziennie, inne - tylko raz. Na tym nie koniec. Duże znaczenie ma także smak produktów w proszku. Wśród wielu propozycji na shaman.pl znajdziesz również spalacze tłuszczu w kilku wariantach smakowych. Firmy, które proponują tego typu spalacze tłuszczu to Cellucor i Applied Nutrition. Co więcej, w tej kategorii znajdziesz także różnego typu gramatury produktów - dzięki temu jeszcze lepiej dopasujesz je do swoich potrzeb i wymagań. Najmniejsze dostępne opakowania suplementów liczą po 60 kapsułek, z kolei w największych zyskujesz ich aż 130. Podobnie sprawa wygląda gdy chodzi o suplementy w proszku. Na stronie znajdziesz propozycje od 165 g do 300 g. Sprawdź wszystkie opcje dostępne na stronie internetowej shaman.pl i wybierz odpowiednie dla siebie propozycje. Odwiedź także pozostałe kategorie produktów i stwórz własny zestaw suplementów. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. SAN - T3, 90 kapsułek
  77,00 zł
 2. SAN - ALCAR 750, 100 tabletek
  93,00 zł
 3. PEScience - TruCarnitine, Proszek, 100g
  83,00 zł
 4. SAN - T3, 180 kapsułek
  136,00 zł
 5. Dorian Yates - Black Bombs, 60 tabletek
  74,00 zł
  Brak w magazynie
 6. Weider - Thermo Caps, 120 kapsułek
  89,00 zł
  Brak w magazynie
 7. Swanson - Fat Burner, 60 tabletek
  52,00 zł
  Brak w magazynie
 8. Pro Supps - Hyde Thermo, Fire Melon, 213g
  102,00 zł
  Brak w magazynie
 9. SciTec - Revex-16, 108 kapsułek
  104,00 zł
  Brak w magazynie
 10. SciTec - Thermo-X, 100 kapsułek
  69,00 zł
  Brak w magazynie