Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Weglowodany

(32 prod.)

Niezależnie do tego, co dokładnie trenujesz, najważniejsze są rezultaty. Dlatego właśnie wprowadzasz w życie lepsze nawyki i stawiasz na zbilansowaną dietę. Uzupełnieniem aktywnego stylu życia mogą być suplementy dla sportowców, które mogą wspierać rzeźbienie sylwetki. Jednym z najpopularniejszych rodzajów suplementów dla sportowców są odżywki węglowodanowe na masę. W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje tego typu suplementów. Przekonaj się, które są najlepsze dla Ciebie. 

Odżywka węglowodanowa: co to jest?  

Obecność węglowodanów w diecie jest niezwykle istotna. To właśnie one dostarczają organizmowi energii. Jest ona niezbędna, by została utrzymana ciepłota ciała oraz by organy wewnętrzne poprawnie pracowały. Są także niezwykle istotne dla pracy mięśni. Dlatego też stanowią ważny składnik odżywek i suplementów dla sportowców. Odżywki węglowodanowe na masę to preparaty, które w składzie posiadają wysokiej jakości składniki. Są nimi składniki odżywcze zawierające węglowodany. Często mieszanki takie zawierają również dodatek witamin i składników mineralnych. Mogą to być na przykład potas czy magnez, ale również witamina A czy błonnik. W tej kategorii znajdziesz rozmaite propozycje z różnymi dodatkami. Dzięki temu wybierzesz suplementy idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. 

Węglowodany jako suplementy diety: dla kogo? 

Odżywki węglowodanowe to preparaty, które z pewnością są tworzone na specjalne potrzeby osób uprawiających sporty oraz aktywnych fizycznie. Sprawdzą się w przypadku, gdy trenujesz dużo i regularnie. Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę, te preparaty mogą Ci w tym pomóc. Dostarczają one energii natychmiastowo, dzięki czemu mogą pomóc ustabilizować poziom glikogenu. Właśnie dlatego sprawdzą się zarówno przed, w trakcie, jak i po treningu. Wystarczy, że do odmierzonej dziennej porcji dodasz określoną na etykiecie ilość wody i wymieszasz. Tak przygotowany koktajl zabierzesz ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Zyskaj na wygodzie i sprawdź, jakie preparaty znajdziesz w tej kategorii. 

Odżywki węglowodanowe na masę: co znajdziesz w tej kategorii

Odżywki węglowodanowe mają postać łatwo rozpuszczającego się w płynach proszku. Są skoncentrowanymi formułami, które łatwo przygotujesz przy niewielkim nakładzie czasu. W tej kategorii znajdziesz suplementy węglowodanowe, których celem jest dostarczenie większej ilości kalorii w ciągu dnia. Możesz wybrać ich dowolną pojemność - od 1200 g do ponad 2 kg. Duże opakowanie to najlepszy sposób na upewnienie się, że produkt wystarczy na długi czas stosowania. Zobacz, co znajdziesz w poniższej kategorii i przekonaj się o wysokiej jakości suplementów na masę.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  • 1
  • 2
  1. Applied Nutrition - Carb X, Proszek, 1200g
    98,00 zł
    Brak w magazynie
  • 1
  • 2