Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Hydrolizat

(41 prod.)

Odpowiednio zbilansowana, zdrowa dieta to klucz do zdrowia. By ją utrzymać wielu osobom pomaga określenie celu - bycie zdrowszym, poprawienie samopoczucia i kondycji to tylko niektóre z nich. Jednym z celów jest także praca nad muskulaturą i sylwetką. By to robić wielu sportowców decyduje się na stosowanie odżywek sportowych - takich jak białka. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i jej utrzymaniu. Przede wszystkim powinno być przyjmowane wraz z dietą, ale może także być suplementowane. Jednym z produktów, który może wesprzeć ten proces, jest hydrolizat białkowy. 

Hydrolizat białkowy: co to jest? 

Hydrolizat białka serwatkowego znany jest również pod nazwą Whey Protein Hydrolysate. Jest to białko pochodzenia mlecznego, które otrzymuje się metodą hydrolizy. Ta zaawansowana metoda produkcji białka serwatkowego polega na usunięciu z niego laktozy i tłuszczu. W efekcie hydrolizy otrzymywane jest łatwo przyswajalne przez organizm białko. Hydrolizat białka znajdziesz w ofercie wielu marek. Odżywki te zawierają od 90 do 100% białka i najmniej obciążają układ trawienny - mogą być przyjmowane zarówno przed, jak i po treningu. Sprawdź, jakie propozycje znajdziesz w tej kategorii. 

Hydrolizat białka serwatkowego: co znajdziesz na shaman.pl? 

W tej kategorii znajdziesz hydrolizaty w postaci wygodnych do przyjęcia tabletek bądź w proszku. Hydrolizaty białka w proszku to propozycje, które łatwo rozpuszczają się w wodzie bądź innym napoju - zależnie od Twoich preferencji. Są także szybkie w przygotowaniu. Na naszej stronie znajdziesz wybór takich marek, jak Applied Nutrition, Dorian Yates, Rule One czy Nutrend. Marki te tworzą wysokiej jakości produkty na bazie oryginalnych receptur, które opracowują w taki sposób, by działały najefektywniej. Co więcej, dzięki szerokiemu wyborowi produktów możesz wybrać także suplementy bez cukru, bez glutenu, bez nabiału i bez soi. W ten sposób nawet jeśli wykluczasz z diety pewne składniki, możesz pracować nad swoją wymarzoną sylwetką. 

Hydrolizat serwatki: jaki wybrać? 

To, jaki produkt wybierzesz zależy do Twoich potrzeb i preferencji. W tej kategorii znajdziesz zarówno mniejsze, jak i większe opakowania, które dopasujesz do swojego stylu życia. Możesz także zdecydować się na różne smaki odżywek sportowych - od naturalnych smaków, takich jak wanilia czy czekolada, aż po owocowe, bardziej egzotyczne smaki. Stale poszerzamy naszą ofertę, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Znajdziesz u nas nie tylko hydrolizaty, ale także koncentraty i izolaty białka serwatki. Sprawdź pełną ofertę i zobacz, co jeszcze możesz znaleźć u nas dla siebie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2