Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Pozostałe

(11 prod.)

Codzienna dieta powinna opierać się na odpowiednio zbilansowanych składnikach pokarmowych. Są to węglowodany, białka i tłuszcze, a także witaminy i składniki mineralne. Jednak w przypadku, gdy dużo i regularnie ćwiczysz, możesz szukać też dodatkowego wsparcia dla swojej zbilansowanej diety oraz sposobu na polepszenie swoich wyników sportowych. Jednym ze sposobów na dostarczenie organizmowi dodatkowej dawki składników odżywczych są suplementy z kreatyną. Choć najpopularniejszy jest jej monohydrat i jabłczan, pozostałe wersje również mogą oddziaływać na organizm. Sprawdź, jakie propozycje znajdziesz w tej kategorii. 

Kreatyna Alkalyn: jakie propozycje znajdziesz na stronie 

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Jest zatem często wybierana przez sportowców i osoby aktywne fizycznie. W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości kreatynę w formie Kreatyna Kre-Alkalyn. Jest to buforowana forma monohydratu kreatyny. Oznacza to, że monohydrat kreatyny został połączony z inną substancją, która ma jej zapewnić większą stabilność. W wyniku tego jest ona łatwiej przyswajalna przez organizm. Może też być dłużej magazynowana. Przez wzgląd na te właściwości jej zalecana dzienna dawka jest niższa, niż w przypadku standardowego monohydratu kreatyny. W tej kategorii suplement ten znajdziesz między innymi w ofercie NOW Foods. Występuje on w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. Dzięki ich różnej ilości w dostępnych na stronie opakowaniach, masz możliwość wyboru między 120 a 240 kapsułkami. Warto także pamiętać, by przyjmowane suplementy popijać dużą ilością wody. Wybierz propozycje najlepiej dopasowane do Twoich preferencji i przekonaj się, jak działa Kreatyna Kre-Alkalyn. 

Chlorowodorek kreatyny: jak działa kreatyna HCL 

Innym typem kreatyny jest chlorowodorek kreatyny, znany także pod nazwą kreatyna HCL. Powstała ona dzięki połączeniu cząsteczki kreatyny z kwasem chlorowodorowym. Dzięki temu suplement ten dobrze rozpuszcza się w kwaśnym środowisku żołądka, co gwarantuje dobrą przyswajalność. W tej kategorii znajdziesz kreatynę HCL w kapsułkach. Są one wygodne w przyjmowaniu, a ich ilość waha się zależnie od tego, czy planujesz danego dnia trening czy nie. Sprawdź pełną ofertę kreatyny, którą znajdziesz na tej stronie. Dzięki opcji filtrów możesz wybrać także produkty powstałe bez GMO, cukru, glutenu, jajek, nabiału i soi, a także oznaczyć inne opcje, takie jak forma suplementu czy producent. Dzięki temu możesz dobrać produkt, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. Weider - Kreatyna HCL, 150 kapsułek
    133,00 zł