Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Pasty do Zębów

(21 prod.)

Dbanie o odpowiednią higienę jamy ustnej to podstawa. Regularne mycie zębów nie tylko usuwa z jamy ustnej bakterie i resztki jedzenia, ale także neutralizuje kwaśne pH. Dokładne, prawidłowe mycie zębów pomaga zachować zęby w dobrym stanie i pozwala uniknąć próchnicy oraz innych chorób przyzębia. Niewiele osób również zdaje sobie sprawę z tego, że choroby zębów mogą wpływać na pracę całego organizmu. Dlatego też odpowiednia pielęgnacja ma tak duże znaczenie. By ułatwić Ci zadbanie o zęby, w tej kategorii umieściliśmy naturalne pasty do zębów renomowanych marek, które pomogą Ci w zachowaniu zdrowia zębów. 

Jaka pasta do zębów będzie najlepsza? 

Zęby powinno się myć minimum dwa razy dziennie przez około trzy minuty. Tak brzmią standardowe zalecenia dotyczące utrzymywania higieny jamy ustnej. Ważne jest też wybranie odpowiedniej pasty do zębów. Każda z nich ma inne właściwości i spełnia inne funkcje. Żadna pasta nie jest w stanie zaspokoić jednocześnie wszystkich potrzeb zębów i dziąseł, dlatego właśnie warto co jakiś czas zmienić rodzaj używanej pasty. Warto też w miarę możliwości dobierać ją do aktualnych potrzeb zębów. Co więcej, niektóre pasty mogą posiadać składniki, które będą się wzajemnie wykluczać, przez co ich działanie na zęby i dziąsła może być słabsze. Dlatego też regularne zmienianie używanej pasty jest dobrym pomysłem. 

Pasty do zębów: co znajdziesz w tej kategorii 

W tej kategorii znajdziesz pasty do zębów wybielające. Mogą one pomóc Ci w pozbyciu się przebarwień na powierzchni zębów - dokładnie oczyszczą i pomogą przywrócić naturalną biel zęba. Po zastosowaniu pasty wybielającej, warto wybrać pastę reminalizującą. Dzięki niej wzmocnisz zęby i unikniesz nadwrażliwości. To jednak nie wszystko. Szeroką ofertę tej kategorii stanowią ziołowe pasty do zębów. Stworzone na bazie naturalnych składników pasty do zębów to formuły, które zapewniają ochronę przed bakteriami i będą kompleksowo wspierać Twoją higienę. Niektóre z propozycji na tej stronie to pasty do zębów bez fluoru. Te propozycje sprawdzą się w przypadku kobiet w ciąży bądź osób starszych. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje dziąsła, powinny sięgać po nieco łagodniejsze pasty do zębów. Powstałe na bazie ajurwedyjskich mieszanek pasty Himalaya Dental Cream będą wspierać optymalne zdrowie Twoich dziąseł. W tej kategorii znajdziesz także pasty do zębów bez fluoru dla dzieci w kilku różnych smakach. Dzięki temu szczotkowanie zębów stanie się przyjemnością również dla Twojej pociechy. Sprawdź także pozostałe kategorie i wybierz to, co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów