Koszyk:

Glutamina

(42 prod.)

Działanie każdego organizmu zależy w dużej mierze od dostarczanych mu wraz z pożywieniem kalorii oraz ich jakości. W przypadku, gdy dbasz o swoją sylwetkę i rzeźbisz muskulaturę, z pewnością w Twoim zbilansowanym jadłospisie znajdują się zróżnicowane produkty, które dostarczają Ci niezbędnych składników pokarmowych. Wsparciem dla kondycji organizmu mogą być także suplementy. Jednym z nich jest glutamina - tabletki lub proszek to formy, w jakich najczęściej znajdziesz ją na rynku. W tej kategorii znajdziesz propozycje glutaminy od renomowanych marek, takich jak Doctor’s Best, Jarrow Formulas czy NOW Foods. Wybierz produkty idealne dla siebie. 

Co to jest glutamina? 

Glutamina to jeden z aminokwasów endogennych, który buduje białka. Białka z kolei pełnią w organizmie wiele kluczowych funkcji. Naturalnie glutamina występuje w produktach pochodzenia zwierzęcego. To właśnie te produkty zawierają ich największe ilości i są najlepiej przyswajalne. Glutamina znajduje się przede wszystkim w jajkach i wołowinie. Można ją również znaleźć w tofu i kukurydzy. Jest ona najczęściej stosowana przez sportowców i osoby aktywne fizycznie, które chcą w ten sposób pokryć dodatkowe zapotrzebowanie organizmu na ten aminokwas. Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii i wybierz idealny suplement. 

L-glutamina: właściwości 

Glutamina to aminokwas niezbędny do pracy organizmu. Zapotrzebowanie ciała na ten składnik w pełni może pokryć odpowiednio zbilansowana dieta. Dodatkiem do niej może być wybrany przez Ciebie suplement zawierający ją. L-glutamina poprzez swoje właściwości jest często wybierana przez osoby, które regularnie trenują i są aktywne fizycznie. 

Glutamina w proszku i tabletkach: wybierz idealną dla siebie 

W tej kategorii znajdziesz preparaty, które dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim znajdziesz tutaj takie propozycje, jak glutamina w proszku, ale także glutamina w tabletkach. Zależnie od tego, który sposób przyjmowania jest dla Ciebie wygodniejszy, możesz sięgnąć po łatwe w połknięciu tabletki lub zdecydować się na proszek - glutamina w takiej postaci łatwo rozpuszcza się w wodzie. Zależnie od opcji, może być przyjmowana między posiłkami lub po treningu. Na etykiecie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące częstotliwości przyjmowania oraz zalecanej dziennej porcji. Dzięki skoncentrowanym formułom renomowane marki, których propozycje znajdziesz na shaman.pl, oferują wysokiej jakości suplementy. Przekonaj się o ich działaniu. Sprawdź także pozostałe kategorie i stwórz własny sportowy zestaw suplementów, który będzie idealne dopasowany do Twoich potrzeb. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 • 1
 • 2
 1. Promocja
  NOW Foods - L-Glutamina, 5000mg, Proszek, 454g
  110,99 zł Cena regularna: 117,00 zł -5%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 120,00 zł -8%
 2. Promocja
  NOW Foods - L-Glutamina,1000mg, 120 kapsułek
  68,99 zł Cena regularna: 74,00 zł -7%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 76,50 zł -10%
 3. Bestseller
 4. Swanson - L-Glutamina, Proszek, 340g
  91,00 zł
 5. Doctor's Best - L-Glutamina, Proszek, 300g
  90,00 zł
 6. GAT - L-Glutamine, Proszek, 300g
  81,00 zł
 7. Rule One - Glutamine, Proszek, 375g
  90,00 zł
 8. MHP - Glutamine-SR, Proszek, 300g
  92,00 zł
 9. Cellucor - Glutamine, Proszek, 510g
  104,00 zł
 10. Mutant - Core Series Glutamina, 300g
  59,00 zł
 11. JNX Sports - The Curse! Glutamine, 300g
  97,00 zł
 • 1
 • 2