Koszyk:

Wsparcie Wątroby

(8 prod.)

Wątroba to największy gruczoł ustrojowy pełniący funkcję wydzielniczą polegającą na produkcji żółci uczestniczącej w procesie trawienia. Odgrywa istotne role także w metabolizmie białek, tłuszczów i węglowodanów. Jest odpowiedzialna za magazynowanie witamin A, B12, D i niektórych pierwiastków oraz bierze udział w detoksykacji ustroju. By wątroba mogła pracować bez zarzutu, warto wspierać jej funkcjonowanie każdego dnia. Dodatkową formą tego wsparcia może okazać się stosowanie suplementu diety na wątrobę o wysokiej jakości.

Wsparcie wątroby – co warto robić na co dzień?

W jaki sposób można na co dzień wspierać prawidłową pracę wątroby? Warto przede wszystkim zadbać o jakość swojej diety, komponując jadłospis na bazie lekkostrawnych dań przygotowywanych ze świeżych składników. Należy unikać jedzenia w pośpiechu i zbyt długich przerw między posiłkami. Zaleca się także ograniczenie spożywania alkoholu, mocnej kawy i herbaty. Jako dodatkowe wsparcie wątroby sprawdzają się suplementy diety stworzone przez cenione i dbające o najwyższą jakość marki. Zamawiając produkty w naszym sklepie internetowym, zyskujesz nieograniczony dostęp do katalogu tak renomowanych producentów, jak NOW Foods, Swanson, Life Extension, Holland & Barrett oraz Aliness. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą suplementów diety i śledzenia nowości.

Suplement diety na wątrobę – jakie składniki zawiera?

Jakie składniki może zawierać suplement diety na wątrobę? W składzie produktów z tej kategorii znajdują się wyselekcjonowane i połączone w odpowiednich proporcjach ekstrakty roślinne (np. ekstrakt z ostropestu plamistego, ekstrakt z korzenia łopianu), witaminy oraz minerały. Warto zwrócić uwagę m.in. na obecność choliny, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Popularnym składnikiem stosowanym w suplementach diety z tej kategorii jest również węgiel aktywny, nazywany inaczej węglem leczniczym bądź węglem aktywowanym. Ze względu na swoje unikalne właściwości węgiel aktywny znajduje zastosowanie również w kosmetyce. Może być wykorzystywany np. jako składnik produktów przeznaczonych do pielęgnacji jamy ustnej, oczyszczania twarzy i skóry głowy czy łagodzenia podrażnień.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Nowy
  73,00 zł
 2. 06 Dni
  20 Godz.
  12 Min.
  Promocja -19%
  59,99 zł 74,00 zł
 3. 72,00 zł
 4. 06 Dni
  20 Godz.
  12 Min.
  Promocja -18%
  32,99 zł 40,00 zł
 5. 77,00 zł
 6. 93,00 zł
 7. 73,00 zł
 8. 70,00 zł