Koszyk:

ZYSKAJ 12% RABATU NA KREATYNĘ Z KODEM CREA12

Aloes

(5 prod.)

Znany jest nie tylko jako składnik orzeźwiających napojów, ale i produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji ciała, włosów i paznokci. Ze względu na swoje właściwości znajduje zastosowanie również w produkcji suplementów diety. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią preparatów zawierających aloes zwyczajny (Aloe vera). Są stworzone przez cenione, cieszące się pozytywnymi opiniami marki. 

Aloes – roślina zawierająca witaminy i minerały

Jest rośliną znaną i stosowaną już w starożytności, między innymi przez Egipcjan. Obecnie uprawia się ją w różnych częściach świata i stosuje w wielu obszarach codziennego życia. Panie nakładają produkty z aloesem na ciało, by złagodzić podrażnienie skóry i na włosy dla przywrócenia ich optymalnej kondycji. Ten składnik może być dodawany także do napojów i koktajli domowych lub w postaci gotowego soku wypijany samodzielnie. Jest obecny również w składach suplementów diety, gdyż zawiera witaminy, minerały, aminokwasy, polisacharydy czy nienasycone kwasy tłuszczowe. Wśród witamin znajdują się witamina C i witaminy z grupy B, a wśród minerałów między innymi cynk i potas. 

Suplementy diety z aloesem w ulubionej formie podania

Chcąc włączyć do swojej diety ten naturalny składnik, można rozważyć suplementację. W naszym asortymencie suplementy diety dostępne są w różnych formach podania, dzięki czemu z łatwością można znaleźć idealny wariant dla siebie. Producent KIKI Health stworzył wysokiej jakości sok przypisany do celów Detoks, oczyszczanie organizmu i Zdrowe odżywianie. Dostępne są również inne preparaty w formie łatwych do połknięcia kapsułek miękkich czy tabletek. Zachęcamy do sprawdzenia również kompleksów witamin, minerałów i ekstraktów, w których znajduje się ten składnik.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 58,50 zł
  2. 60,50 zł
  3. 51,00 zł
  4. 102,00 zł
  5. 60,50 zł