Koszyk:

Glutathione

(7 prod.)

Po raz pierwszy został opisany w 1888 roku i do dzisiaj wzbudza ożywione zainteresowanie. Glutation to związek składający się z trzech aminokwasów, które razem tworzą cząsteczkę o nazwie γ-glutamylocysteinyloglicyna. Jest powszechnie występującym związkiem w przyrodzie i naturalnie znajdującym się w tkankach organizmu człowieka. Samodzielnie lub w towarzystwie innych wyselekcjonowanych składników jest stosowany w suplementach diety. Zobacz produkty dostępne do zamówienia online.

L-glutathione w suplementach diety

Porównując suplementy diety z tej kategorii, możesz spotkać się z kilkoma nazwami, np. L-glutathione odnoszącą się do izomeru związku chemicznego oraz glutathione. Naszą ofertę tworzą produkty pochodzące bezpośrednio od cenionych producentów, takich jak Jarrow Formulas i NOW Foods, zatem zyskujesz pewność, że wyróżniają się wysoką jakością. Najpopularniejszą formę suplementu stanowią kapsułki do połknięcia. Na zmniejszenie się poziomu glutationu w organizmie wpływać może szereg czynników, np. stosowanie niewłaściwej diety, prowadzenie niehigienicznego trybu życia, występowanie określonych dolegliwości. Jego ilość zmniejsza się także wraz z wiekiem. Gdy okazuje się to niezbędne, warto rozważyć stosowanie suplementów diety, a także wprowadzenie do swojego jadłospisu produktów sprzyjających produkcji glutationu, np. zawierających cysteinę.

Jakie właściwości ma glutation?

Jakie może wykazywać działanie? Glutation jest zaliczany do grupy antyoksydantów, czyli łączony jest z wymiataniem wolnych rodników. Jednocześnie może wpływać na inne przeciwutleniacze, takie jak witamina C i witamina E. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach glutationu, zachęcamy do przejrzenia naszego Słowniczka. To źródło wiedzy o składnikach suplementów diety, podanej w prosty i przystępny sposób. Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii produktów zawierających składniki związane z odpornością organizmu. By szybciej odnaleźć preferowany suplement, warto skorzystać z filtrów wyszukiwania. Można zawęzić zakres poszukiwań m.in. do wybranej formy podania produktu, a także jego specyfiki – bez GMO, glutenu, jajek, nabiału, soi, a także przyjazny dla wegan i wegetarian. Jeśli potrzebna będzie pomoc w zakupach, pozostajemy do dyspozycji.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 166,50 zł
  2. 73,50 zł
  3. 232,50 zł
  4. 140,00 zł
  5. 79,50 zł
  6. 146,50 zł
  7. 145,00 zł