Koszyk:

Glutathione

(10 prod.)

Po raz pierwszy został opisany w 1888 roku i do dzisiaj wzbudza ożywione zainteresowanie. Glutation to związek składający się z trzech aminokwasów, które razem tworzą cząsteczkę o nazwie γ-glutamylocysteinyloglicyna. Jest powszechnie występującym związkiem w przyrodzie i naturalnie znajdującym się w tkankach organizmu człowieka. Samodzielnie lub w towarzystwie innych wyselekcjonowanych składników jest stosowany w suplementach diety. Zobacz produkty dostępne do zamówienia online.

L-glutathione w suplementach diety

Porównując suplementy diety z tej kategorii, możesz spotkać się z kilkoma nazwami, np. L-glutathione odnoszącą się do izomeru związku chemicznego oraz glutathione. Naszą ofertę tworzą produkty pochodzące bezpośrednio od cenionych producentów, takich jak Jarrow Formulas i NOW Foods, zatem zyskujesz pewność, że wyróżniają się wysoką jakością. Najpopularniejszą formę suplementu stanowią kapsułki do połknięcia. Na zmniejszenie się poziomu glutationu w organizmie wpływać może szereg czynników, np. stosowanie niewłaściwej diety, prowadzenie niehigienicznego trybu życia, występowanie określonych dolegliwości. Jego ilość zmniejsza się także wraz z wiekiem. Gdy okazuje się to niezbędne, warto rozważyć stosowanie suplementów diety, a także wprowadzenie do swojego jadłospisu produktów sprzyjających produkcji glutationu, np. zawierających cysteinę.

Jakie właściwości ma glutation?

Jakie może wykazywać działanie? Glutation jest zaliczany do grupy antyoksydantów, czyli łączony jest z wymiataniem wolnych rodników. Jednocześnie może wpływać na inne przeciwutleniacze, takie jak witamina C i witamina E. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach glutationu, zachęcamy do przejrzenia naszego Słowniczka. To źródło wiedzy o składnikach suplementów diety, podanej w prosty i przystępny sposób. Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii produktów zawierających składniki związane z odpornością organizmu. By szybciej odnaleźć preferowany suplement, warto skorzystać z filtrów wyszukiwania. Można zawęzić zakres poszukiwań m.in. do wybranej formy podania produktu, a także jego specyfiki – bez GMO, glutenu, jajek, nabiału, soi, a także przyjazny dla wegan i wegetarian. Jeśli potrzebna będzie pomoc w zakupach, pozostajemy do dyspozycji.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Do końca promocji:
  02 dni
  02 godz
  08 min
  Promocja
  NOW Foods - Glutation, 250 mg, 60 vkaps
  69,99 zł Cena regularna: 76,00 zł -8%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 85,50 zł -18%
 2. NOW Foods - Glutathione, 500mg, 120 vkaps
  206,00 zł
 3. Do końca promocji:
  02 dni
  02 godz
  08 min
  Promocja
  NOW Foods - Glutation, 500 mg z Ekstraktem z Ostropestu Plamistego i Kwasem Alfa Liponowym, 60 vkaps
  113,99 zł Cena regularna: 121,00 zł -6%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 113,99 zł
 4. Swanson - L-Glutathione, 250mg, 60 vkaps
  112,00 zł
  Brak w magazynie