Koszyk:

Glutathione

(10 prod.)

Po raz pierwszy został opisany w 1888 roku i do dzisiaj wzbudza ożywione zainteresowanie. Glutation to związek składający się z trzech aminokwasów, które razem tworzą cząsteczkę o nazwie γ-glutamylocysteinyloglicyna. Jest powszechnie występującym związkiem w przyrodzie i naturalnie znajdującym się w tkankach organizmu człowieka. Samodzielnie lub w towarzystwie innych wyselekcjonowanych składników jest stosowany w suplementach diety. Zobacz produkty dostępne do zamówienia online.

L-glutathione w suplementach diety

Porównując suplementy diety z tej kategorii, możesz spotkać się z kilkoma nazwami, np. L-glutathione odnoszącą się do izomeru związku chemicznego oraz glutathione. Naszą ofertę tworzą produkty pochodzące bezpośrednio od cenionych producentów, takich jak Jarrow Formulas i NOW Foods, zatem zyskujesz pewność, że wyróżniają się wysoką jakością. Najpopularniejszą formę suplementu stanowią kapsułki do połknięcia. Na zmniejszenie się poziomu glutationu w organizmie wpływać może szereg czynników, np. stosowanie niewłaściwej diety, prowadzenie niehigienicznego trybu życia, występowanie określonych dolegliwości. Jego ilość zmniejsza się także wraz z wiekiem. Gdy okazuje się to niezbędne, warto rozważyć stosowanie suplementów diety, a także wprowadzenie do swojego jadłospisu produktów sprzyjających produkcji glutationu, np. zawierających cysteinę.

Jakie właściwości ma glutation?

Jakie może wykazywać działanie? Glutation jest zaliczany do grupy antyoksydantów, czyli łączony jest z wymiataniem wolnych rodników. Jednocześnie może wpływać na inne przeciwutleniacze, takie jak witamina C i witamina E. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach glutationu, zachęcamy do przejrzenia naszego Słowniczka. To źródło wiedzy o składnikach suplementów diety, podanej w prosty i przystępny sposób. Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii produktów zawierających składniki związane z odpornością organizmu. By szybciej odnaleźć preferowany suplement, warto skorzystać z filtrów wyszukiwania. Można zawęzić zakres poszukiwań m.in. do wybranej formy podania produktu, a także jego specyfiki – bez GMO, glutenu, jajek, nabiału, soi, a także przyjazny dla wegan i wegetarian. Jeśli potrzebna będzie pomoc w zakupach, pozostajemy do dyspozycji.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. 146,50 zł
 2. 146,50 zł
 3. 135,00 zł
 4. 80,50 zł
 5. 257,00 zł
 6. 85,50 zł
 7. Nowy
  282,50 zł
 8. 164,00 zł
 9. 121,00 zł
 10. Nowy
  224,00 zł