Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

BCAA

(148 prod.)

Najwięcej składników odżywczych organizm przyswaja wraz z pożywieniem. Dlatego tak ważna jest zbilansowana dieta. Zdrowy styl życia to także regularna aktywność fizyczna. Poddając organizm częstemu, intensywnemu treningowi, możesz potrzebować nieco więcej białek, węglowodanów i tłuszczy. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o potrzebach sportowców. Aminokwasy BCAA to jedne z najczęściej wybieranych suplementów, które mogą wspierać optymalny stan organizmu. Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii i wybierz preparaty dopasowane do siebie. 

Aminokwasy BCAA: co to jest? 

Aminokwasy to związki organiczne, które budują białka. Pełnią w organizmie wiele funkcji. Aminokwasy rozgałęzione, do których należą BCAA, to leucyna, izoleucyna i walina. Można znaleźć je głównie w mięsie, jajach i produktach mlecznych, ale także w produktach pochodzenia roślinnego, między innymi w fasoli, grochu, migdałach czy nasionach dyni. W formie suplementów odżywki BCAA są powszechnie stosowane przez sportowców uprawiających sporty siłowe i sylwetkowe, a także trenujących wytrzymałościowo.

Aminokwasy BCAA: jak brać? 

Podczas stosowania suplementacji BCAA najlepiej jest dopasować porę i dzienną porcję do informacji podanych na etykiecie. To właśnie tam znajdziesz wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące przyjmowania produktów. Najczęściej jednak aminokwasy BCAA przyjmuje się przed, po lub w trakcie treningu, by w ten sposób szybko dostarczyć mięśniom dodatkowych aminokwasów. 

Suplementacja BCAA - zobacz, co znajdziesz w tej kategorii 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim różne formy aminokwasów BCAA: w proszku, w tabletkach czy w płynie. Aminokwasy BCAA w proszku to skoncentrowane formuły, które łatwo rozpuszczają się w wodzie i innych płynach. Mogą występować w wielu wariantach smakowych. Rule One, Applied Nutrition, Warrior i MuscleMeds to tylko część renomowanych marek, których ofertę znajdziesz na stronie shaman.pl. Jeśli szukasz BCAA w tabletkach sprawdź propozycje marek Weider, Nutrend i Universal Nutrition. Niezwykle innowacyjne formuły to jednak przede wszystkim BCAA w płynie. Skoncentrowane składniki możesz otrzymać w dużych butelkach lub wygodnych shotach, które zabierzesz ze sobą nawet podczas dłuższych wyjazdów. Wśród propozycji suplementów znajdziesz także BCAA bez smaku lub te z jego dodatkiem. Dzięki temu możesz dobrać suplementy idealne dopasowane do swoich preferencji. Sprawdź, co dla siebie znajdziesz poniżej. Odwiedź także pozostałe kategorie i wybierz produkty do swojego sportowego zestawu. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów