Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Probiotyki

(110 prod.)

W tej części sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości probiotyki dla dorosłych, stworzone przez renomowane marki. Produkty występują w kilku formach podania, dlatego każda osoba zainteresowana ich stosowaniem z łatwością odnajdzie odpowiedni dla siebie wariant. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze suplementu diety lub złożeniu zamówienia, pozostajemy do dyspozycji.

Probiotyki – kiedy można je stosować?

Czym są i co zawierają probiotyki? Ten termin z języka greckiego oznacza „dla życia”, a po raz pierwszy został użyty w 1965 roku przez badaczy skupionych na mikroorganizmach. Są to zatem żywe drobnoustroje, które podawane we właściwych ilościach, wywierają korzystny wpływ na samopoczucie. Mogą one zawierać szczepy bakterii kwasu mlekowego, szczepy drożdży, kultury pleśni lub ich kompozycje. O stosowaniu probiotyków mówi się wtedy, kiedy potrzebne jest przywrócenie naturalnej mikroflory jelitowej. O sięganiu po produkty probiotyczne warto więc pomyśleć w przypadku antybiotykoterapii, biegunek, wymiotów i infekcji. W takich sytuacjach oprócz sięgania po probiotyki powinniśmy też szczególnie o siebie zadbać, np. jedząc lekko i zdrowo, dobrze nawadniając organizm, unikając silnego stresu oraz wysypiając się zgodnie z potrzebami ciała.

Wysokiej jakości probiotyki dla dorosłych i dzieci

Dobroczynne bakterie wspierające wewnętrzną równowagę i dobre samopoczucie są nam niezbędne nie tylko po antybiotykoterapii czy w przebiegu infekcji układu pokarmowego, ale przede wszystkim na co dzień. Dlatego też warto szczególnie zadbać o jakość swojej diety, a w przypadku stosowania preparatów probiotycznych, wybierać produkty opracowane przez cenione marki. Naturalny probiotyk mają w swym katalogu m.in. NOW Foods oraz Nordic Naturals. Sprawdź pozostałych producentów dostępnych w naszym sklepie online. Osoby dorosłe mogą pomyśleć np. o wyborze probiotyków w kapsułkach czy tabletkach do połknięcia. Z kolei dla najmłodszych tworzone są m.in. preparaty w proszku, z naturalnymi aromatami owocowymi i ksylitolem zamiast cukru. Probiotyki w kroplach dla dzieci to kolejny polecany dla najmłodszych wariant. Forma kropelek jest wygodna w stosowaniu i pozwala na precyzyjne odmierzenie odpowiedniej ilości preparatu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. NOW Foods - Probiotyk GI, 60 vkaps
  91,00 zł
 2. NOW Foods - Gr8-Dophilus, 120 vkaps
  97,00 zł
 3. Bestseller
 4. Doctor's Best - Epicor, 500mg, 60 vkaps
  121,00 zł
 5. Promocja
  NOW Foods - 8 Billion Acidophilus & Bifidus, Probiotyk, 120 vkaps
  84,99 zł Cena regularna: 91,00 zł -7%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 103,00 zł -17%
 6. Promocja
  NOW Foods - 8 Billion Acidophilus & Bifidus, Probiotyk, 60 vkaps
  49,99 zł Cena regularna: 55,00 zł -9%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 60,50 zł -17%
 7. Swanson - Acidophilus, 100 kapsułek
  27,00 zł
 8. Revive - Probiotic, 30 vkaps
  69,00 zł