Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Miód i jego pochodne

(9 prod.)

Znajduje zastosowanie w kuchni jako dodatek wzbogacający walory smakowe i wizualne przyrządzanych dań, przekąsek i naparów. Jest wykorzystywany także w kosmetyce jako składnik produktów wspierających naturalne piękno skóry, włosów i paznokci. I wreszcie, miód i jego pochodne (w tym propolis) wchodzą w skład suplementów diety. Zobacz ofertę wysokiej jakości produktów z tej kategorii i zamów odpowiednie dla siebie.

Czym jest mleczko pszczele? Suplementy diety

 Produkty pszczele można podzielić na te zbierane oraz wydzielane przez pszczoły. Do pierwszej grupy należą pierzga, pyłek kwiatowy oraz propolis, natomiast do drugiej – wosk, miód i mleczko pszczele, określane mianem royal jelly. Mleczko zawiera prawdziwe bogactwo składników o interesujących właściwościach. Ma płynną konsystencję przypominającą śmietanę i charakterystyczny, delikatnie kwaskowaty smak. Mleczko jest źródłem aminokwasów, enzymów, nasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów. Znajduje zastosowanie jako składnik suplementów diety. W naszej ofercie dostępne są m.in. suplementy NOW Foods z mleczkiem pszczelim, mające formę kapsułek do połknięcia lub proszku. Informacje dotyczące właściwego stosowania i przechowywania suplementu zobaczysz po kliknięciu wybranego przez siebie produktu.

Pyłek pszczeli jako źródło wartościowych składników

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdują się również produkty zawierające w swoich składach pyłek pszczeli. Czym jest ten składnik i co wartościowego w sobie kryje? Pyłek jest naturalnym produktem pochodzenia roślinnego, zbieranym, a następnie przetwarzanym przez pszczoły robotnice. Stanowi źródło witamin, minerałów, flawonoidów, kwasów tłuszczowych i błonnika, dlatego poleca się włączanie tego produktu do jadłospisu. Tak bogata zawartość składników sprawia, że pyłek pszczeli wyróżnia się interesującymi właściwościami. O uzupełnianiu nim diety mogą pomyśleć m.in. osoby starsze, pracujące intensywnie umysłowo czy mające problem z koncentracją i skupieniem. Zachęcamy do zajrzenia do naszego Słowniczka, gdzie dostępne są przydatne informacji o miodzie i jego pochodnych, a także innych naturalnych składnikach stosowanych w suplementach diety.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. Promocja
    NOW Foods - Propolis 5:1, Ekstrakt, 1500mg, 100 vkaps
    60,99 zł Cena regularna: 66,00 zł -8%
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 73,00 zł -16%