Koszyk:

Tribulus

(6 prod.)

Odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna to czynniki, które mają największe znaczenie dla Twojego samopoczucia. Zdrowy styl życia zakłada też zadbanie o odpowiedni poziom nawodnienia i nieprzerwany nocny sen - w takiej ilości, w jakiej potrzebuje go organizm. Nieprawidłowa dieta i brak aktywności fizycznej może prowadzić do wielu schorzeń i dyskomfortów - dlatego tak ważne jest dbanie o zróżnicowany jadłospis i trening kilka razy w tygodniu. Wsparciem w utrzymaniu organizmu w optymalnej kondycji może być suplementacja tribulus - preparaty z tym składnikiem zostały stworzone z myślą o mężczyznach i sportowcach.

Czym jest tribulus? 

Tribulus Terrestris to roślina, której działanie jest zgłębiane od tysiącleci. Tribulus znany jest również jako Buzdyganek naziemny. Występuje głównie w Afryce, Australii i Azji. Kwitnie drobnymi, żółtymi płatkami. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak jego małe, zielone owoce - to właśnie w nich znajdują się czynne substancje chemiczne, takie jak flawonoidy, alkaloidy, saponiny i ligniny. To właśnie one odpowiadają za to, jakie działanie ma tribulus. Suplementacja tribulus jest szybka i prosta - wystarczy przyjmować dziennie zalecaną ilość kapsułek. Dzięki tej formie podania suplement możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek się nie wybierasz Poręczne opakowanie z mniejszą ilością kapsułek może Ci wszędzie towarzyszyć. Z kolei decydując się na suplement w dużym opakowaniu masz pewność, że będziesz mógł kontynuować przyjmowanie suplementu przez dłuższy czas - bez martwienia się o szybkie dokupienie kolejnego opakowania.

Tribulus dla mężczyzn: co znajdziesz w tej kategorii 

W składzie suplementów znajdujących się w tej kategorii znajdziesz przede wszystkim ekstrakt z buzdyganka naziemnego, czy też ekstrakt Tribulus Terrestris, oraz substancje, z których wykonana jest celulozowa kapsułka. Niektóre z proponowanych preparatów posiadają też dodatek innych składników - na przykład cynku. Sprawdź również pozostałe kategorie suplementów dla mężczyzn i wybierz takie, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 47,00 zł
  2. 38,00 zł
  3. 38,50 zł
  4. 37,00 zł
  5. 49,00 zł
  6. 89,00 zł