Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Tribulus

(6 prod.)

Odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna to czynniki, które mają największe znaczenie dla Twojego samopoczucia. Zdrowy styl życia zakłada też zadbanie o odpowiedni poziom nawodnienia i nieprzerwany nocny sen - w takiej ilości, w jakiej potrzebuje go organizm. Nieprawidłowa dieta i brak aktywności fizycznej może prowadzić do wielu schorzeń i dyskomfortów - dlatego tak ważne jest dbanie o zróżnicowany jadłospis i trening kilka razy w tygodniu. Wsparciem w utrzymaniu organizmu w optymalnej kondycji może być suplementacja tribulus - preparaty z tym składnikiem zostały stworzone z myślą o mężczyznach i sportowcach.

Czym jest tribulus? 

Tribulus Terrestris to roślina, której działanie jest zgłębiane od tysiącleci. Tribulus znany jest również jako Buzdyganek naziemny. Występuje głównie w Afryce, Australii i Azji. Kwitnie drobnymi, żółtymi płatkami. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak jego małe, zielone owoce - to właśnie w nich znajdują się czynne substancje chemiczne, takie jak flawonoidy, alkaloidy, saponiny i ligniny. To właśnie one odpowiadają za to, jakie działanie ma tribulus. Suplementacja tribulus jest szybka i prosta - wystarczy przyjmować dziennie zalecaną ilość kapsułek. Dzięki tej formie podania suplement możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek się nie wybierasz Poręczne opakowanie z mniejszą ilością kapsułek może Ci wszędzie towarzyszyć. Z kolei decydując się na suplement w dużym opakowaniu masz pewność, że będziesz mógł kontynuować przyjmowanie suplementu przez dłuższy czas - bez martwienia się o szybkie dokupienie kolejnego opakowania.

Tribulus dla mężczyzn: co znajdziesz w tej kategorii 

W składzie suplementów znajdujących się w tej kategorii znajdziesz przede wszystkim ekstrakt z buzdyganka naziemnego, czy też ekstrakt Tribulus Terrestris, oraz substancje, z których wykonana jest celulozowa kapsułka. Niektóre z proponowanych preparatów posiadają też dodatek innych składników - na przykład cynku. Sprawdź również pozostałe kategorie suplementów dla mężczyzn i wybierz takie, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Promocja
  Swanson - Tribulus, Owoc, 500mg, 90 kapsułek
  31,99 zł Cena regularna: 34,00 zł -6%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,00 zł -16%
 2. Promocja
  Swanson - Mega Tribulus Ekstrakt, 120 kapsułek
  29,99 zł Cena regularna: 33,00 zł -9%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 37,00 zł -19%
 3. Gaspari Nutrition - Tribulus, 90 kapsułek
  86,00 zł
  Brak w magazynie