Wybieramy trzy bestsellery marki Doctor’s Best

Wybieramy trzy bestsellery marki Doctor’s Best

Dokonując wyboru suplementu diety klienci często kierują się nie tylko kryterium zastosowania. W danej grupie asortymentu jest bowiem wiele propozycji o podobnym działaniu, więc pytanie “co wybrać” pozostaje otwarte. Wskazówką dla nabywców może być marka producenta. Dziś przeglądamy ofertę firmy Doctor’s Best oraz wybieramy z niej trzy bestsellery.

Co warto wiedzieć o marce Doctor’s Best?

Geneza marki Doctor’s Best sięga roku 1990. Od tamtej pory firma wyprodukowała kilkaset produktów, a obecnie asortyment składa się z około 200 zróżnicowanych propozycji. Marka dba o staranny dobór składników, a swój sukces na międzynarodowym rynku suplementów diety zawdzięcza m.in. wierności wysokim standardom i rygorystycznej procedurze wytwarzania. Dzięki temu udaje się tworzyć produkty w pełni bezpieczne dla klientów, a przy okazji dostępne w atrakcyjnych cenach.

Jak sama marka przyznaje, Doctor’s Best nie interesują doraźne rozwiązania, chwilowe mody czy nawet długoterminowe trendy w branży suplementów. Misją firmy jest tworzenie preparatów uzupełniających w oparciu o naukowe receptury. Tajemnica tkwi w odpowiednim dobraniu składników oraz proporcji w suplemencie diety. W osiąganiu wyznaczonego celu pomagają badania, na które Doctor’s Best nie szczędzi pieniędzy. Testy przechodzą zarówno same składniki, jak i stworzone z nich produkty.

Simply the best! Hity sprzedażowe marki Doctor’s Best

Jak już wspomnieliśmy, interesujących suplementów diety Doctor’s Best jest wiele, dlatego wybór tych trzech najlepszych był bardzo trudny. Zwłaszcza, że w sklepie Shaman.pl posiadamy aż 160 produktów tej marki. Najwięcej przynależy do ogólnej kategorii suplementów diety. Niektóre z nich to preparaty pełne witamin i minerałów, a część oferty stanowią ekstrakty roślinne i ziołowe. Które suplementy zasługują na szczególną uwagę? Oto nasi faworyci:

Doctor's Best - Multiwitaminy, 90 vkaps

Ten produkt cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Podejrzewamy, że dzieje się tak ze względu na uniwersalne zastosowanie. Multiwitaminy Doctor’s Best zawierają m.in. witaminę A, C, D, E i K, a także mikroelementy - jod oraz cynk. Formuła produktu jest wegańska, natomiast receptura nie zawiera glutenu.

Doctor's Best - Witamina C + Quali-C, 1000mg, 360 vkaps

Motywacją do zakupu tego produktu jest wzmocnienie odporności. Klasyczna witamina C (jako kwas askorbinowy Quali-C) jest podana w formie wygodnych do połknięcia kapsułek. Opakowanie zawiera ich aż 360. Łatwo zatem obliczyć, że przy dziennym limicie spożycia wynoszącym jedną kapsułkę, Doctor’s Best - Witamina C + Quali-C 1000 mg powinna starczyć niemal na cały rok.

Doctor’s Best - Wegańska Witamina D3, 2500 IU, 60 vkaps

Ostatni bestseller również dobrze wpływa na układ immunologiczny. Witamina D3 Doctor’s Best posiada wegańską formułę, a w dodatku nie zawiera glutenu ani soi. Co więcej, regularne przyjmowanie suplementu w zalecanej dawce jednej kapsułki dziennie może przyczynić się do wzmocnienia zębów i kości oraz utrzymania odpowiedniego poziomu wapnia we krwi.

Kto wśród przedstawionych propozycji nie znalazł jeszcze swojego faworyta, ten powinien zajrzeć do zakładki na stronie Shaman.pl zatytułowanej “Top marki”. Tam znajduje się także i Doctor’s Best oraz znacznie więcej produktów opisywanej dzisiaj firmy.