Poznajemy nasze marki - kilka słów o Jarrow Formulas

Poznajemy nasze marki - kilka słów o Jarrow Formulas

Należy do najbardziej rozpoznawalnych marek w branży suplementów diety, dostarcza produkty do kilkunastu krajów świata na różnych kontynentach, zbiera pozytywne opinie międzynarodowej społeczności dbających o zdrowie. O jakiej firmie mowa? Marek o takiej charakterystyce w rodzinie Shaman.pl jest kilka, lecz dziś opowiemy nieco więcej o Jarrow Formulas. 

Kilka podstawowych faktów o marce Jarrow Formulas

Centrum życia przedsiębiorstwa jest Kalifornia, a dokładniej Miasto Aniołów, czyli Los Angeles. To miejsce stało się siedzibą firmy nieprzypadkowo, bowiem ten teren zamieszkuje od dawna wielu ludzi zainteresowanych dbaniem o kondycję i dobre samopoczucie organizmu. Ma to m.in. związek z sąsiedztwem branży filmowej — słynnego na całym świecie Hollywood. Aktorzy, producenci oraz przedstawiciele innych twórczych zawodów muszą być ciągle w doskonałej formie fizycznej i psychicznej, dlatego szukają zaufanych dostawców skutecznych suplementów diety. Jarrow Formulas spełnia pod tym względem podstawowe wymagania.

Firmę założono przeszło 40 lat temu. Obecnie dostarcza ona preparaty uzupełniające nie tylko na regionalny rynek Ameryki Północnej (USA, Kanada, Meksyk). Coraz większe zamówienia realizuje wraz z partnerami biznesowymi np. z Europy. Jarrow Formulas posługuje się mottem “Superior Nutrition and Formulation”, co odzwierciedla ambicję uzyskiwania perfekcyjnych rezultatów oraz idealnych receptur, które odpowiadają na potrzeby organizmu człowieka. Pokrywa się to z misją działalności marki, skupioną wokół promocji optymalnych parametrów zdrowia przy udziale skutecznych, a zarazem niedrogich suplementów diety. Tak cenne połączenie to zasługa m.in. zatrudnienia wykwalifikowanej kadry przy jednoczesnym zaangażowaniu się w badania kliniczne oraz rozwojowe.

Produktowe przeboje marki Jarrow Formulas w ofercie Shaman.pl

Każda firma ma listę flagowych produktów, które napędzają sprzedaż i stanowią koło zamachowe produkcji innych towarów. W przypadku suplementów diety Jarrow Formulas trudno wskazać konkretne pozycje z asortymentu, ponieważ preparaty uzupełniające to kategoria o specyficznej charakterystyce. Zainteresowanie klientów zakupem wynika z realnych potrzeb organizmu lub szczegółowych wskazań ekspertów od spraw zdrowia (np. lekarzy lub farmaceutów). 

W katalogu sklepu Shaman.pl mamy prawie 250 produktów marki Jarrow Formulas. W przeważającej większości są to klasyczne suplementy diety, lecz stopniowo wzrasta liczba wysokiej klasy witamin i minerałów oraz ekstraktów roślinnych i ziołowych. Producent najczęściej wskazuje, że głównym zastosowaniem wyrobów jest poprawa samopoczucia.

Suplementy diety na samopoczucie:

  • Jarrow Formulas - PQQ (Pyrroloquinoline quinone), 20mg, 60 kapsułek
  • Jarrow Formulas - Witamina K2 MK-7, 180mcg, 60 kapsułek miękkich
  • Jarrow Formulas - Neuro Optimizer, 60 kapsułek

Nie należy zapominać jednak o preparatach uzupełniających poprawiających zdolność koncentracji i zapamiętywania:

  • Jarrow Formulas - Alpha GPC, 300mg, 60 vkaps
  • Jarrow Formulas - Max DHA, 180 kapsułek miękkich

W zbiorze kategorii z produktami marki Jarrow Formulas nasi klienci znajdą osobne propozycje suplementów diety dla sportowców, wpływających na prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia oraz bogatych w składniki dbające o zdrowie seksualne. Zachęcamy do rozważnych zakupów i samodzielnego przeglądania innych preparatów oznaczonych logotypem tej firmy.