Kupujemy gotowe mieszanki. Co wybrać z oferty?

Kupujemy gotowe mieszanki. Co wybrać z oferty?

Kiedy na głowie jest praca, obowiązki rodzinne i zobowiązania wobec przyjaciół, nie zawsze starcza czasu na samodzielne przygotowanie posiłków. Człowiek przychodzi do domu po intensywnym dniu, a żołądek już od progu upomina się o jedzenie. Co zrobić w takiej sytuacji? Wyjściem może być sięgnięcie po zapasy pełnowartościowych gotowych mieszanek. W jakim jeszcze celu warto je nabyć? Odpowiedzi znajdą Państwo w poniższym artykule.

Zróżnicowana oferta gotowych mieszanek

Sklep internetowy Shaman.pl stawia nie tylko na suplementy diety i preparaty uzupełniające. Ważną grupą asortymentu stanowią kategorie związane ze zdrowym odżywianiem. To właśnie tam należy szukać gotowych mieszanek. Nasza oferta zawiera około 30 produktów, ale dzisiaj opowiemy tylko o kilku z nich.

Gotowe mieszanki na utratę masy ciała

Zacznijmy od dość specyficznej grupy produktów. Ich zadaniem jest wsparcie spalania tłuszczu oraz modelowanie sylwetki. Wykorzystywane są przy treningu wydolnościowym, a najlepsze rezultaty osiągają osoby, które oprócz stosowania takich gotowych mieszanek sporo czasu poświęcają aktywności fizycznej. Należy jednak kierować się rozsądkiem i ściśle przestrzegać norm dziennego spożycia, które zamieszcza producent na opakowaniu.

Nasze rekomendacje:

Garden of Life - Dr. Formulated Keto Fit, Czekolada, 365g
Garden of Life - Dr. Formulated Keto Fit, Wanilia, 355g
Garden of Life - Dr. Formulated Keto Meal, Wanilia, 672g


Mieszanki Super Food marki Purasana

W ofercie Shaman.pl znajdują się dwa bardzo ciekawe mieszanki bezglutenowe: Purasana Superfood Slimming oraz Purasana Superfood Breakfast BIO. Pierwsza z nich zawiera mix pięciu składników: sproszkowanej spiruliny, lucumy, guarany, chlorelli i obłuszczonych nasion konopi. Drugi natomiast również zawiera spirulinę i lucumę, ale ma w sobie także macę oraz sproszkowane kakao, nasiona konopi oraz jagody acai. Oba produkty służą zdrowemu odżywianiu.

Nasze rekomendacje:

Pursana - Mieszanka Bezglutenowa Superfood Slimming, 250 g
Pursana - Mieszanka Superfood Breakfast Bezglutenowa BIO, 250 g

Gotowe mieszanki błyskawicznych potraw

Jak już udało się udowodnić we wstępie, niekiedy brakuje czasu na zrobienie obiadu. Czasem nachodzi też ochota na szybką przekąskę. W obu przypadkach doskonale sprawdzą się gotowe mieszanki dostępne w sklepie Shaman.pl. To zdrowa żywność, która zawiera pełnowartościowe składniki. Sięgnąć po nią mogą np. zabiegani wegetarianie.

Nasze rekomendacje:

Natur Compagnie - Kuskus Orientalny w Kubku, 68g
Farma Świętokrzyska - BIO Gulasz w Tajskim Stylu, 450g
Natur Compagnie - Pasta Napoli w Kubku, 59g


Pozostałe gotowe mieszanki

Asortyment naszego sklepu internetowego jest bardzo rozbudowany, dlatego nie dziwi, że poza wskazanymi propozycjami na klientów czeka jeszcze wiele innych produktów. Wśród nich jest np. ekologiczna mieszanka do przygotowania chlebka bananowego. Ciekawą opcją jest także maślanka w proszku marki NOW Foods oraz mieszanka owoców i warzyw o smaku jagodowym od Garden of Life.

Nasze rekomendacje:

Zdrowo Namieszane - Chlebek Bananowy z Nasionami Chia, 400g
NOW Foods - Maślanka w Proszku, 397g
Garden of Life - Perfect Food, Jagoda, 240g

Zachęcamy do przeglądania oferty gotowych mieszanek i sprawdzania wprowadzanych nowości. Z pewnością ta kategoria jest godna uwagi, a znajdujące się w niej produkty warte zakupu.