Z miłości do natury. Poznajemy markę Ecoblik

Z miłości do natury. Poznajemy markę Ecoblik

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty kilkunastu marek. Część z nich ma zasięg międzynarodowy, a niektórzy producenci to prężnie rozwijające się projekty rodzimych przedsiębiorców. Wspieranie polskiej gospodarki szczególnie leży nam na sercu, dlatego w dzisiejszym wpisie blogowym opiszemy markę Ecoblik.

Co warto wiedzieć o marce Ecoblik?

Kilka tygodni temu opublikowaliśmy artykuł poświęcony marce Aliness. Ma ona wiele wspólnego z Ecoblik, ponieważ właścicielem obu brandów jest jedna polska firma, a mianowicie MedicaLine. O ile Aliness skupia się na produkcji suplementów, to Ecoblik jest to marka wytwarzająca głównie zdrową żywność. To rodzaj produktów spożywczych o zwiększonej ilości pożytecznych dla organizmu składników. Tym mianem określa się także m.in. rodzaj żywności ekologicznej, wyprodukowanej zgodnie z rygorami standardów międzynarodowych, regionalnych lub lokalnych instytucji.

Zgodnością z normami mogą poszczycić się również wyroby Ecoblik. Firma dysponuje wystawionym przez Polskie Centrum Akredytacji oraz Ekogwarancję PTRE certyfikatem obejmującym prawie 100 produktów. To dokument wystawiany cyklicznie. Potwierdza, że wskazana zdrowa żywność została wytworzona metodą ekologiczną. Umożliwia także posługiwanie się zastrzeżonym znakiem towarowym, który pomaga podjąć decyzję zakupową osobom zwracającym uwagę na świadomy dobór produktów spożywczych.

Ponadto Ecoblik szczyci się tym, że przy produkcji żywności i suplementów diety nie używa sztucznych barwników, dodatków, ani zbędnych aromatów. Jak sam siebie opisuje producent “głównym celem marki jest kreowanie świadomego, zdrowego podejścia do żywienia”. Ecoblik posiada własny sklep internetowy oraz dystrybuuje produkty poprzez inne e-sklepy. Czym w swojej ofercie dysponuje Shaman.pl?

Produkty Ecoblik w ofercie sklepu Shaman.pl

Asortyment marki Ecoblik można podzielić na pięć głównych kategorii: serię produktów oznaczonych logiem BeOrganic (proteiny, suplementy diety, superfood i płatki), zioła pojedyncze, herbatki ziołowe, herbaty klasyczne oraz kawy ziarniste. Producent stawia zatem na tradycyjne, jak i nowoczesne metody poprawy funkcjonowania organizmu.

W naszym sklepie największy wybór mają klienci szukający produktów BeOrganic. Posiadające specjalny certyfikat suplementy diety to m.in. redukująca stres BeOrganic  Ashwagandha KSM-66® 5% BIO czy mająca właściwości oczyszczające BeOrganic Chlorella BIO. Popularnością cieszą się też płatki jaglane BeOrganic EKO oraz nasiona Chia BIO.

Równie interesującą propozycją są wspomniane już herbatki ziołowe dla aktywnych. Każda z nich ma inne przeznaczenie. W asortymencie Shaman.pl znajduje się osobna propozycja pomagająca np. w nadaniu sylwetce odpowiedniego kształtu (Ecoblik Fit Body), wzmacniająca kondycję (Ecoblik Kondycja BIO), dodająca energii (Ecoblik Power BIO) oraz herbatka przeznaczona dla tych klientów, którzy myślą o oczyszczeniu organizmu z toksyn (Ecoblik Detox).

Jak zatem można się przekonać na podanych wyżej przykładach, marka Ecoblik faktycznie z miłością odnosi się do natury — w niej szuka inspiracji do tworzenia produktów i czerpie ze świata przyrody to, co najlepsze. A wszystko to z pożytkiem dla zdrowia człowieka.