Witamy w sklepie Shaman.pl! O marce BioTechUSA

Witamy w sklepie Shaman.pl! O marce BioTechUSA

Osoby intensywnie trenujące, będące na specjalnej diecie lub chcące robić coś dobrego dla swojego zdrowia każdego dnia, potrzebują naprawdę solidnego wsparcia. Mowa nie tylko o trzymaniu kciuków przez członków rodziny i wyrozumiałości przyjaciół, ale też o doskonałych suplementach diety i produktach dla sportowców. To najlepsza pora, żebyś poznał je bliżej i dowiedział się więcej o produkującej je marce BioTech USA. 

BioTech USA wspiera miłośników aktywnego stylu życia

Obecnie marka BioTech USA zajmuje czołową pozycję na liście największych producentów i dystrybutorów suplementów diety w Europie. To niesamowite, szczególnie jeśli uświadomisz sobie, że jej dynamiczny rozwój związany jest z firmą JLM Power Line, która jeszcze w 1993 roku była małą, rodzinną działalnością skoncentrowaną na dystrybucji sprzętu do siłowni na Węgrzech. Właściciel tej niewielkiej firmy postanowił jednak skierować się ku suplementacji i kilka lat później doszło do przejęcia amerykańskiej marki. 

Główną wartością BioTech USA jest jakość suplementów diety. Preparaty z oferty marki zawierają skrupulatnie dobrane składniki. Rękę na pulsie zmian w tej branży trzyma zespół rozwoju produktu i to on dba o potrzeby potencjalnych klientów. Producent współpracuje także z ponad 70 profesjonalnymi sportowcami i osobami ćwiczącymi rekreacyjnie. Ich osobiste historie i efekty codziennej pracy skutecznie motywują do wprowadzania zmian w zakresie żywienia oraz treningu.  

BioTech USA wspiera miłośników zdrowego stylu życia, dostarczając im świetne produkty pomagające w realizacji konkretnych celów i dzieląc się specjalistyczną wiedzą. Ponadto właścicieli marki cechuje głęboka świadomość ekologiczna. Firma postawiła już pierwsze kroki na drodze prowadzącej do zmniejszenia ilości plastiku w procesie produkcji opakowań i zachęca do ich ponownego wykorzystywania, np. jako pojemniki na inne, suche produkty czy drobiazgi. 

Krótki przegląd produktów węgierskiego producenta 

W asortymencie marki duża grupa produktów jest stworzona dla osób stosujących dietę roślinną lub mają inne szczególne potrzeby żywieniowe (dieta bez glutenu, laktozy bądź cukru). Żebyś mógł odnaleźć je jeszcze szybciej, zaznacz odpowiednią opcję w filtrach wyszukiwania, a już po chwili na ekranie zobaczysz produkty o określonej specyfice. Możesz też przejrzeć mniejsze kategorie, na które podzieliliśmy produkty BioTech USA. Są to: suplementy, witaminy i minerały, ekstrakty roślinne i ziołowe, zdrowa żywność, sport. 

W kategorii suplementów znajdziesz np. BioTech USA Fat-X. Jest to produkt ze składnikami wspomagającymi metabolizm kwasów tłuszczowych, rekomendowany dla osób, które chcą odzyskać kontrolę nad swoją wagą. Z kategorii witamin i minerałów polecamy m.in. zestawy dla kobiet i mężczyzn (np. BioTech USA Kompleks Witaminowy), a z ekstraktów roślinnych i ziołowych – preparaty wspierające skupienie, pamięć i koncentrację. Jeśli jesteś miłośnikiem wartościowego, a przy tym smacznego jedzenia, koniecznie sprawdź też propozycje z grupy zdrowa żywność. Tworzą ją kremy białkowe, masła orzechowe czy batony proteinowe. Mają one przemyślane składy oraz ciekawe smaki i zapachy. 

Zdecydowanie najliczniejszą grupę oryginalnych produktów BioTech USA, dostępną u nas, stanowią jednak propozycje z kategorii sport. To nie lada gratka dla prawdziwych miłośników intensywnych treningów i osób ćwiczących rekreacyjnie. Znajdziesz w niej m.in. cieszące się popularnością odżywki białkowe (np. BioTech USA 100% Pure Whey, Banan), które świetnie rozpuszczają się w wodzie, nie pozostawiają grudek, a przy tym naprawdę dobrze smakują. Koniecznie sprawdź pozostałe produkty dedykowane miłośnikom aktywności fizycznej.