Truskawkowy zawrót głowy! Suplementy o smaku lata

Truskawkowy zawrót głowy! Suplementy o smaku lata

Lato trwa! W końcu można cieszyć się wakacyjnymi przyjemnościami. Podczas letnich miesięcy apetyt nieco spada lub zmieniają się żywieniowe upodobania. W centrum zainteresowania są przeważnie lekkie potrawy, często z truskawkami w roli głównej. Spróbujemy zaproponować produkty ze sklepu Shaman.pl, które zostały wzbogacone o ten fantastyczny smak lata. Mmm, pyszności!

Dlaczego tak kochamy truskawki?

Tych kilka ciepłych miesięcy, które właśnie przeżywamy obfituje w sezonowe produkty, na które ludzki organizm świetnie reaguje. W sklepach pełno jest owoców i warzyw od lokalnych dostawców, dbających o minimalny stopnień przetworzenia żywności przechodzi. Świeże produkty mają najwięcej pozytywnych mikroelementów, dlatego warto pamiętać o urozmaicaniu jadłospisu potrawami stworzonymi na bazie sezonowych składników.

Co roku wiele radości każdemu sprawia wybuch sezonu na truskawki. Rozmowy o ich spadających z dnia na dzień cenach słychać na korytarzu w pracy, w komunikacji publicznej, a i pewnie na zakrystii jest to w gronie kapłanów temat numer jeden. Trudno się temu dziwić, bo truskawki mają naprawdę boski smak! Gdy rzeczona cena osiągnie pułap możliwy do udźwignięcia dla rozumu i zdolności kredytowej, siatki z zakupami wręcz uginają się pod ciężarem kilogramów truskawek. Strawberry fields forever!

Truskawki są wspaniałe nie tylko dlatego, że można zrobić z nich niemal wszystko: napój, deser lub nawet obiad (z dedykacją dla miłośników pierogów z owocami). Przede wszystkim należy je docenić za wartości odżywcze. Bogate są m.in. w witaminę C, świetnie gaszą pragnienie, poprawiają apetyt i usprawniają procesy trawienne. Dodatkowo można wspomnieć także o funkcji pobudzania do pracy jelit oraz o pozytywnym oddziaływaniu w przypadku chrypki i bólu gardła.

Produkty sklepu Shaman.pl o smaku truskawkowym

W ofercie sklepu Shaman.pl mamy wiele suplementów o smaku truskawkowym. To jeden z najpopularniejszych owocowych wariantów, dlatego nie dziwi, że i twórcy preparatów uzupełniających po niego sięgają. “Truskawkowy” asortyment jest bardzo zróżnicowany. Sporo propozycji jest skierowany do dzieci, choć z suplementów mogą równie dobrze korzystać także dorośli. To głównie kwasy DHA lub Omega-3, przyczyniające się m.in. do prawidłowej pracy mózgu, zdolności widzenia i funkcjonowania serca.

  • Nordic Naturals - Kwasy DHA dla Dzieci, Smak Truskawkowy, 530 mg
  • Nordic Naturals - Kwasy DHA dla Dzieci, Smak Truskawkowy, 250 mg
  • Nordic Naturals - CoQ10 Gummies, 100mg, Smak Truskawkowy, 60 żelek
  • Nordic Naturals - Omega-3 Gummy Worms, 63mg, Smak Truskawkowy, 30 żelek

Na rekomendację zasługują również białka wzbogacone truskawkowym posmakiem. To proteiny wysokiej jakości dla sportowców. Mają formę proszku, dlatego po dodaniu zimnej wody przypominają truskawkowy koktajl.

  • Weider - Gold Whey, Krem Truskawkowy, 500g
  • Applied Nutrition - Diet Whey, Milkshake Truskawkowy, 1000g

Wśród pozostałych produktów dostępnych w naszym sklepie na polecenie zasługują m.in. batony proteinowe marki BioTechUSA, które pełnią funkcję pełnowartościowej przekąski oraz Probiotyki Acidophilus, czyli probiotyki w formie żelek od Holland & Barrett.