Suplementy anti-aging, czyli wzmacniamy skórę, włosy i paznokcie!

Suplementy anti-aging, czyli wzmacniamy skórę, włosy i paznokcie!

Starzenie jest naturalnym procesem? Łatwo napisać lub powiedzieć! To przecież oczywiste stwierdzenie, ale niekiedy trudno się z nim pogodzić. Zwłaszcza na widok pierwszej zmarszczki, tej drugiej, czternastej i dwudziestej siódmej też. Na szczęście istnieją kosmetyki i suplementy diety anti-aging, które skutecznie redukują oznaki starzenia. Dziś opiszemy najciekawsze preparaty uzupełniające dla osób pragnących jak najdłużej zachować młody wygląd skóry, włosów i paznokci.

Anti-aging, czyli jak wciąż wyglądać młodo

Stres, niewłaściwy tryb życia, brak aktywności fizycznej, zła dieta - to częste przyczyny osłabienia kondycji organizmu. Czasami tempo starzenia wynika z uwarunkowań genetycznych, co jest widoczne zwłaszcza u mężczyzn obciążonych tendencją do siwienia lub łysienia. Ich bujne czupryny potrafią zniknąć lub znacząco przerzedzić się nawet przed 30 rokiem życia.

Z drugiej strony średnia wieku wśród populacji rośnie. Żyjemy dłużej, więc mamy apetyt na wieczne piękno. Trudno się zatem dziwić, że na rynku suplementów diety preparaty odmładzające są tak popularne. Także w naszym sklepie internetowym klienci mogą przebierać spośród około 50 zróżnicowanych propozycji. Pora przekonać się, które z nich szczególnie zasługują na polecenie.

Suplementy anti-aging w sklepie Shaman.pl

Rynek preparatów odmładzających kwitnie. I to nie od dziś, bowiem próby znalezienia eliksiru młodości podejmowano w niemal każdej epoce historycznej. Współczesna nauka dysponuje już narzędziami oraz wiedzą, które umożliwiają bezpieczne połączenie składników pomagających zahamować naturalne procesy starzenia się komórek.

W sklepie internetowym Shaman.pl dysponujemy suplementami anti-aging o nowoczesnych formułach. To bezpieczne dla zdrowia preparaty, o ile przestrzega się zaleceń umieszczonych na etykiecie opakowania. Zawierają m.in. takie składniki jak kolagen, olej z wiesiołka, witaminę E, kompleks witamin B czy ekstrakt z bambusa. To właśnie przeciwstarzeniowy suplement diety Swanson Bamboo Extract cieszy się dużą popularnością w tej grupie asortymentu naszego sklepu. Preparat jest standaryzowany do 70% zawartości dwutlenku krzemu, a oprócz ekstraktu z bambusa zawiera np. mąkę ryżową.

Równie interesującą propozycją jest NeoCell Beauty Infusion. Przyjmuje postać proszku. Pół miarki (5,5 grama) należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju beznabiałowym i przyjąć na pusty żołądek. Receptura produktu składa się m.in. z soku żurawinowego i soku buraka, unikalnej mieszanki erytrytolu i ekstraktu z liści stewii Reb A. Natomiast użyty do produkcji naturalny aromat nie jest genetycznie modyfikowany, co również trzeba traktować jako dodatkowy atut suplementu NeoCell Beauty Infusion.


Na tym nie kończy się lista naszych rekomendacji. Zachęcamy do zainteresowania się np. produktami marki Doctor’s Best (Kolagen Rybny lub Kwas Hialuronowy + Siarczan Chondroityny i Kolagen) lub Jarrow Formulas (Ubichinol QH-absorb + PQQ, bądź Astaksantyna). To tylko kilka propozycji, lecz inne suplementy diety anti-aging osiągają równie przekonujące rezultaty.