Koszyk:

Poznajemy nasze marki. Suplementy diety Life Extension

Poznajemy nasze marki. Suplementy diety Life Extension

Zweryfikowane informacje o producencie wprowadzającym na rynek nowe suplementy diety pomagają w podjęciu świadomej decyzji zakupowej. Zastanawiasz się nad zamówieniem dla siebie lub bliskiej osoby suplementów diety Life Extension? Sprawdź, czym wyróżniają się produkty tej marki oraz które z nich zamówisz w naszym sklepie internetowym. Czytaj dalej.

Marka Life Extension – czym wyróżniają się jej produkty?

Life Extension to producent suplementów diety, który działa na międzynarodowym rynku od ponad 40 lat. Obecnie jego produkty są dostępne w niemal 30 krajach na świecie, również w Polsce. Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie marki, 98% klientów poleca tworzone przez nią suplementy diety członkom swojej rodziny i przyjaciołom. To najlepszy dowód na wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania produktów z katalogu producenta.

Ale co oznacza wysoka jakość w przypadku suplementów diety Life Extension? Zespół tej marki tworzą specjaliści, którzy łączą badania naukowe, ekspercką wiedzę i umiejętności ze znajomością trendów i prawdziwych oczekiwań odbiorców. Wszystkie produkty tworzone są na bazie wyselekcjonowanych surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł i następnie połączonych w harmonijnych, odpowiednich proporcjach. 

Celem marki Life Extension jest wspieranie odbiorców w odzyskaniu dobrego samopoczucia oraz w budowaniu korzystnych nawyków, dzięki którym ich życie stanie się zdrowsze i pełne radości. Codzienne, rosnące wyzwania i obowiązki, podatność na stres oraz stosowanie diet eliminacyjnych – to wszystko sprawia, że dostarczenie organizmowi potrzebnych składników staje się coraz trudniejsze. Life Extension ułatwia to zadanie każdemu, tworząc suplementy dostosowane do rozmaitych potrzeb. 

Przegląd suplementów diety Life Extension 

W naszym sklepie online znajduje się ponad 160 suplementów diety w charakterystycznych granatowych opakowaniach. Wśród nich dostępne są: witaminy i minerały Life Extension, kompozycje cennych ekstraktów roślinnych, kwasy tłuszczowe i kompleksy składników. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę? Możesz zacząć od sprawdzenia tych produktów Life Extension:

  1. Witamina B12, 500mcg, 100 pastylek do ssania,
  2. Witamina D3, 1000 IU, 250 kapsułek miękkich,
  3. Menopause 731, 30 tabletek,
  4. Potas z Magnezem o Przedłużonym Uwalnianiu, 60 vkaps,
  5. Ekstrakt z Pestek Dyni Rozpuszczalny w Wodzie, 60 kapsułek roślinnych,
  6. Super Omega-3 EPA / DHA z Lignanami Sezamowymi i Ekstraktem z Oliwek, 120 kapsułek miękkich.

Pozostałe suplementy, np. wysokiej jakości ekstrakty roślinne Life Extension, zobaczysz tutaj. Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii produktowej. Przeczytaj też inne teksty z naszego Bloga, w których przedstawiamy cenione marki dostarczające suplementy diety.