Poznajemy nasze marki. Suplementy diety Carlson Labs

Poznajemy nasze marki. Suplementy diety Carlson Labs

Aby upewnić się, że suplement wyróżnia się wysoką jakością, warto spojrzeć na firmę, która odpowiada za jego produkcję. Jeśli jest to producent mający duże doświadczenie, regularnie nagradzany i cieszący się licznymi pozytywnymi opiniami, można być spokojnym o wartość i skuteczność tworzonych przez niego produktów. Doskonałym przykładem marki, która łączy jakość z wygodą stosowania i troską o nasz wspólny dom, jest Carlson Labs. O tym, jakie preparaty ma w swoim katalogu, przeczytasz w kolejnych częściach tekstu. 

Carlson Labs – renomowany producent suplementów diety 

Niezwykle inspirujące są historie tych firm, które w pierwszych latach swego funkcjonowania były niewielkimi, rodzinnymi biznesami, a dzięki pomysłowości, wytrwałości i doskonałości w  działaniu przekształciły się w rozpoznawalne marki. Taką drogę wybrali dla siebie także John i Susan Carlson. W 1965 roku w Chicago założyli firmę tworzącą i sprzedającą suplementy – ich pierwszy produkt zawierał witaminę E. Kluczowym momentem dla Carlson Labs okazało się jednak włączenie do oferty olejów z ryb pozyskiwanych u wybrzeży Norwegii, przy użyciu zrównoważonych metod. 

Z czasem najwyższej jakości oleje rybne Carlson Labs zaczęły być doceniane przez coraz liczniejszą grupę odbiorców, a ze względu na swoje walory – wielokrotnie nagradzane. Dziś w katalogu marki znajdują się oleje z ryb przeznaczone nie tylko dla osób dorosłych, ale też dla najmłodszych. Aby pociechy nie musiały dzielić negatywnych doświadczeń z dzieciństwa swoich rodziców, producent wzbogacił oleje atrakcyjnymi smakami. Dostępne są na przykład produkty o smaku gumy balonowej czy z aromatem cytrynowym. 

Jakie preparaty Carlson Labs zamówisz w sklepie Shaman.pl?

W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć miejsca na oleje odpowiednie dla osób dorosłych i dla dzieci. Poszukując oleju z wątroby dorsza norweskiego będącego źródłem cennych kwasów omega-3, warto zwrócić uwagę na produkt Carlson Labs Super D Omega-3 w butelce o pojemności 250 ml. Pomaga on dostarczyć do organizmu kwasy DHA i EPA, a także witaminy E, A i D. Chcąc z kolei zamówić u nas propozycję przeznaczoną dla pociech, polecamy sprawdzić Carlson Labs Kid’s Olej Rybny także z aromatem cytrynowym. Oprócz kwasów omega-3 zawiera on witaminę E. 

Najwyższej jakości oleje to niejedyne propozycje marki, które są dostępne w naszej ofercie. Proponujemy również kluczowe witaminy i minerały stworzone przez tego producenta, na przykład witaminę C w proszku do rozpuszczenia w wodzie czy cynk w tabletkach do ssania. Preparaty jedno- i wieloskładnikowe występują także w odsłonach dla dzieci. Wartym uwagi produktem jest między innymi Carlson Labs Kid’s Vitamin D3 Gummies, czyli witamina D w apetycznej i atrakcyjnej dla najmłodszych formie kolorowych żelek. A dla pociech powyżej 3. roku życia wybrać można witaminę D3 w postaci doustnych kropelek. 

Kliknij tutaj i zobacz całą ofertę z suplementami diety Carlson Labs. Odwiedzaj nas często i korzystaj z promocji obejmujących również produkty tej cenionej marki.