Poznajemy nasze marki. Produkty marki ForMeds

Poznajemy nasze marki. Produkty marki ForMeds

Większość marek, których produkty dostępne są w ofercie asortymentowej sklepu Shaman.pl to sprawdzeni dostawcy o międzynarodowej renomie. Oprócz nich posiadamy także suplementy diety stworzone przez rodzime przedsiębiorstwa. W niczym nie ustępują one zagranicznym odpowiednikom, wręcz dorównują im, a czasem nawet je przewyższają pod względem jakości i skuteczności działania. Dziś przedstawiamy preparaty uzupełniające ForMeds, a przy okazji zaprezentujemy kilka flagowych produktów tej marki.

Kilka słów o marce ForMeds

Historie związane z rozwojem współczesnych polskich przedsiębiorstw potrafią być fascynujące. Nie przez wzgląd na liczbę zawartych w nich zwrotów akcji, niespodziewanych wydarzeń i trzymającego w napięciu punktu kulminacyjnego. Wręcz odwrotnie, siłą opowieści o biznesach znad Wisły jest przypomnienie wartości wytrwałej, rzetelnej pracy. To dzięki niej udaje się uzyskać stabilność działalności i ona rodzi nadzieję na stawianie kolejnych kroków milowych w perspektywie kolejnych lat.

Jednym z bohaterów tej historii spod znaku “Made in Poland” jest marka ForMeds. Założono ją w 2012 roku i bardzo szybko zyskała na wartości. Ideą twórców pomysłu powołania przedsiębiorstwa było dostarczanie na rynek suplementów diety, które nie będą zawierać chemicznych dodatków. Znakiem rozpoznawczym marki miały być receptury oparte na naturalnych składnikach. I tak też się stało. Każda nowa formuła ForMeds przechodzi serię wnikliwych testów zanim trafi do powszechnej dystrybucji.

Co więcej, firma bazuje na surowcach pozyskiwanych od europejskich dostawców. Polska marka rygorystycznie podchodzi do procesu produkcji, dlatego zatrudnia w swoim zakładzie wykwalifikowaną kadrę i wdraża m.in. procedury HACCP oraz GMP/GHP. Trud włożony w stworzenie profesjonalnych warunków opłacił się bardzo szybko. Pacjenci sklepów zielarskich uhonorowali ForMeds w 2016 r. nagrodą Produkt Roku w kategorii Suplementy. Zaszczytne miejsce w galerii osiągnięć zajmują też trzy Europejskie Certyfikaty Jakości przyznane za rok 2018, 2019 i 2020.

Propozycje suplementów diety ForMeds

Informacje dotyczące dążenia do osiągnięcia doskonałości w każdym obszarze działalności biznesowej oraz wzmianki o paśmie sukcesów zdecydowanie wpływają na pozytywne postrzeganie marki. Dla klientów najważniejszy jest jednak sam produkt, dlatego w drugiej części artykułu opowiemy o suplementach diety ForMeds. W zasobach sklepu internetowego Shaman.pl posiadamy prawie 50 różnych preparatów uzupełniających oraz witamin i minerałów.

Serię produktów BiCaps wyróżnia charakterystyczny niebieski pojemnik. Wśród tej grupy można znaleźć m.in. preparaty z kofeiną, biotyną czy betainą. Wszystkie te produkty łączy jeszcze jedna cecha, a mianowicie wykonanie kapsułki z roślinnego pullulanu. Również opakowanie jest stworzone z naturalnych surowców, które łatwiej podlegają biodegradacji.

Szczególny rodzaj preparatów stanowią suplementy dla kobiet w ciąży ForMeds - Prenacaps Multi czy ForMeds Immuno, które zawierają m.in. wzmacniający odporność  kwas DHA. Dla przyszłych i młodych matek marka ma do zaoferowania jeszcze kilka propozycji, dlatego zachęcamy do przejrzenia katalogu oraz skonsultowania wyboru z lekarzem. Popularnością wśród klientów cieszy się także seria F oraz Olicaps. ForMeds stosuje przejrzyste oznaczenia, więc łatwo sprawdzić skład oraz zastosowanie produktu.