Pełna regeneracja! Przegląd oferty batonów energetycznych i proteinowych

Pełna regeneracja! Przegląd oferty batonów energetycznych i proteinowych

Idziesz w góry lub szukasz idealnej przekąski, która pozwoli na powrót sił po wyczerpującym treningu? Postaw na batony energetyczne i proteinowe. Łatwo mieszczą się nawet w małej kieszeni, a potrafią dodać energii równie skutecznie, co np. banan lub jogurt pitny. W dzisiejszym artykule blogowym przyjrzymy się z bliska tej kategorii produktów oraz wskażemy kilka pozycji z oferty katalogowej naszego sklepu.

Batony energetyczne, czyli nieocenione wsparcie treningu

Dla wielu osób główną motywacją do regularnego treningu jest ambicja zrzucenia kilku kilogramów. Wówczas ustalają samodzielnie lub razem z dietetykiem odpowiedni plan żywieniowy, rozpisują harmonogram ćwiczeń i rezerwują miejsce w grafiku na aktywności fizyczne. Zmorą początkujących osób jest walka z dawnymi przyzwyczajeniami. Dotyczy to nie tylko odrzucenia nawyku pozostania w domu i wyboru mało angażujących rozrywek, takich jak kompulsywne oglądanie Netflixa czy wieczorów spędzanych ze znajomymi przy planszówkach i piwku.

Szczególnie trudno odwyknąć od podjadania. W okresie letnim czasem nie sposób odmówić sobie zamówienia pysznych lodów, zjedzenia innych słodyczy zawierających zwiększoną ilość cukru lub porcji frytek. Utrzymanie motywacji do ćwiczeń jest możliwe, gdy zmiany w stylu życia są wprowadzane stopniowo. Batony energetyczne i proteinowe to nie tylko doskonały sposób na uzupełnienie istotnych dla funkcjonowania organizmu makroskładników, ale i szansa na poradzenie sobie z pokusą sięgania po szkodliwe przekąski. Sprawdźmy zatem, po jakie produkty warto mieć w kieszeni na “głodną godzinę”.

Oferta batonów energetycznych i proteinowych w Shaman.pl

Katalog produktów Shaman.pl został tak skonstruowany, że klienci zainteresowani nabyciem batonów energetycznych i proteinowych mogą kupić zarówno pojedyncze sztuki, jak i duże opakowanie zawierające kilkanaście zdrowych przekąsek. Zakup zestawów jest szczególnie wygodny dla osób, które upodobały sobie konkretny wyrób producenta. Wówczas karton batonów starcza na dłużej i nie trzeba tracić czasu na składanie kolejnego zamówienia. Kto po raz pierwszy chce spróbować, czym są batony energetyczne dla sportowców, ten może wrzucić do internetowego koszyka kilka różnych rodzajów i w domu wybrać ten ulubiony.

Warto podkreślić, że klienci Shaman.pl mają w czym wybierać. Tylko w ostatnim czasie wprowadziliśmy do katalogu aż 28 nowych propozycji. Część z nich stanowią batony energetyczne nowej marki w zasobach naszego sklepu, czyli BioTechUSA. Producent ma do zaoferowania m.in. batony i wafle białkowe oraz batony z linii Zero o różnych smakach (np. czekoladowo-marcepanowym, czekoladowo-karmelowym czy o smaku cappuccino).

Ponadto należy zwrócić uwagę na batony energetyczne marki Oatein. To popularny producent tego rodzaju asortymentu, dysponujący szerokim wachlarzem propozycji smakowych. Miłośnikom słodkości bez cukru do smaku powinien przypaść chociażby Oatein - Hype Bar Chocaholic lub wersja Milk & Cookies. Producent tworzy także inne smaki w innych seriach. Przebojem do oferty wdarł się niedawno Oatein - Niskocukrowy Baton Białkowy Strawberry Cheesecake.

Interesującą alternatywą dla wymienionych marek są wyroby firmy Universal Nutrition. Batony energetyczne z serii Doctor’s CarbRite DietBars świetnie nadają się do spożycia zarówno przed, jak i po treningu. Zachęcamy Was do przeglądania oferty i korzystania z aktualnych wyprzedaży na wybrane pozycje z asortymentu. I niech nigdy nie zabraknie Wam energii, aby konsekwentnie dążyć do celu!