Brytyjski przepis na suplementy diety. O marce BetterYou

Brytyjski przepis na suplementy diety. O marce BetterYou

Produkty innowacyjnych firm zawsze stanowią przedmiot zainteresowania klientów i konkurentów, choć ich wprowadzenie na rynek wiąże się z ryzykiem niepowodzenia. Brytyjska firma BetterYou postanowiła spróbować i… dziś nie żałuje tej decyzji. Zaoferowanie suplementów w sprayu okazało się “strzałem w dziesiątkę”. Poznaj bliżej markę BetterYou i dowiedz się, jakie jej produkty są dostępne w sklepie Shaman.pl.

Kilka najważniejszych informacji o BetterYou

Firma powstała w 2006 roku. Jej założycielem był Andrew Thomas. Marka BetterYou rozwinęła swój pomysł i wprowadziła na rynek aplikatory z suplementami w sprayu. To wygodna forma podania preparatu uzupełniającego, zwłaszcza dla kogoś, kto ma problemy z przełykaniem. Zaczęło się od sprayu z magnezem, a dziś firma posiada w swoim asortymencie znacznie więcej pozycji.

Siedzibą BetterYou jest Barnsley, prawie stutysięczne miasto przemysłowe w środkowej Anglii. Firma rozwija produkt i prowadzi współpracę naukową m.in. z uniwersytetami w Cardiff, Ulster i Sheffield oraz np. ze Szpitalem Św. Marka w Londynie. Każda innowacja jest zatem dokładnie weryfikowana nie tylko w laboratoriach BetterYou, ale także w niezależnych ośrodkach badawczych.

Systematyczna praca przynosi efekty. W 2021 roku BetterYou otrzymało prestiżową nagrodę The Queen’s Awards For Enterprise w kategorii Innowacje. Producent nie osiadł na laurach i zarzeka się, że rozwojowi oferty dostępnej na rynku wciąż towarzyszy początkowa pasja tworzenia nowoczesnych suplementów diety. To chyba prawda, ponieważ ekspansja firmy jest dynamiczna. Dziś produkty marki BetterYou są dostępne także w Polsce, m.in. za sprawą włączenia ich do regularnej oferty sklepu internetowego Shaman.pl. Na jakie pozycje asortymentu szczególnie warto zwrócić uwagę? Oto kilka naszych propozycji.

Suplementy diety BetterYou - przegląd oferty

Oferta preparatów uzupełniających BetterYou cały czas jest rozszerzana. Do tej pory udało się sprowadzić na polski rynek prawie 30 różnych produktów. Większość z nich stanowią suplementy w sprayu. Wyjątkiem są płatki magnezowe. To również innowacyjna forma wspierania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Można je dodawać do wody podczas kąpieli stóp. Regularnie powtarzany rytuał świetnie pomaga nie tylko zrelaksować się po wyczerpującym dniu, ale i przynosi ulgę zmęczonym nogom.

  • BetterYou - Płatki Magnezowe, 5000g
  • BetterYou - Płatki Magnezowe, 1000g
  • BetterYou - Płatki Magnezowe, 250g

Wśród pozostałych produktów warto wyróżnić np. suplementy z witaminami. W okresie jesienno-zimowym, gdy czas nasłonecznienia jest krótki, można uzupełniać tworzoną naturalnie witaminę D3. BetterYou - DLux Junior Daily Vitamin D Oral Spray to preparat w sprayu, który jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jak informuje napis na opakowaniu, suplement “działa szybciej niż tabletki”, a co więcej, nie zawiera sztucznych aromatów i barwników. Młodszym dzieciom oraz niemowlętom można podać specjalnie przystosowany dla tej grupy BetterYou - DLux Infant Daily Vitamin D Oral Spray, wspierający prawidłowy rozwój układu kostno-stawowego oraz układu odpornościowego.

Suplementy witaminowe BetterYou:

  • BetterYou - DLux Junior Daily Vitamin D Oral Spray (powyżej 3 r.ż.)
  • BetterYou - DLux Infant Daily Vitamin D Oral Spray (poniżej 3 r.ż.)
  • BetterYou - Witamina K2 Oral Daily Oral Spray
  • BetterYou - Multiwitamina
  • BetterYou - DLux + Vitamin D+K2 Daily Oral Spray

Oprócz tego zachęcamy do zwrócenia uwagi np. na suplementy BetterYou z kurkumą o naturalnym pomarańczowym posmaku lub olejki magnezowe do stosowania na skórę w okolicach stawów. Sprawdź ofertę marki i zamów jeden z produktów.