Koszyk:

Gdy nadchodzą dni, w których brakuje czasu na samodzielne gotowanie, warto skorzystać z małej pomocy w postaci gotowych, wysokiej jakości produktów. Znajdziesz je w ofercie marki Natur Compagnie. Dzięki niej wystarczy tylko kilka chwil, by cieszyć się pełnowartościowym, pełnym smaku i aromatu posiłkiem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Natur Compagnie – producent ekologicznej żywności

Jest niemiecką marką zaprezentowaną szerszej publiczności w 2000 roku. Na początku w katalogu Natur Compagnie znajdowało się blisko 20 produktów, ale dzisiaj ta liczba jest już kilkukrotnie wyższa. Asortyment producenta tworzy wysokiej jakości żywność produkowana z ekologicznych składników, pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. W oferowanych produktach próżno szukać niepotrzebnych dodatków. Ich unikalny smak i aromat ma swoje źródło w naturze, której harmonii nie zaburza człowiek. Natur Compagnie wierzy, że jakość żywności zaczyna się od doboru surowców. Im będą one szlachetniejsze, tym doskonalsze produkty uda się z nich stworzyć, a następnie obdarować tym dobrem odbiorców.

Produkty Natur Compagnie – gotowanie w domu i na biwaku

Katalog produktów Natur Compagnie tworzą produkty typu instant, które można szybko i bez wysiłku przygotować w domowym zaciszu, a następnie poczęstować nimi bliskich. Są to na przykład gotowe dania na patelnię z kaszą lub ryżem, warzywami i ziołami, kostki drobiowe, warzywne i ziołowe. Łatwość i szybkość przyrządzania sycącego posiłku są cenne nie tylko w domu, ale przede wszystkim na wyjazdach. Dania typu instant w kubeczkach do zalania wrzątkiem, inspirowane kuchniami świata, świetnie sprawdzają się na biwakach, wyprawach oraz wszędzie tam, gdzie gotowanie jest utrudnione lub zbyt czasochłonne.

produktów