Koszyk:

Ten producent wierzy, że dopiero gdy nasze samopoczucie jest dobre, możemy w pełni cieszyć się życiem i wykorzystywać szanse, jakie nam oferuje. Dlatego też tworzy wysokiej jakości produkty wspierające realizację określonych celów i pomagające w utrzymaniu witalności na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Higher Nature, cenionej na międzynarodowym rynku i obecnej także w Polsce.

Higher Nature – najwyższa jakość od ponad 25 lat

W 1994 roku specjaliści z zakresu żywienia Celia i Brian Wright zaczęli opracowywać i sprzedawać wysokiej jakości suplementy diety. Najpierw działali tylko na obszarze południowo-wschodniej Anglii, lecz z biegiem czasu ich marka zaczynała być coraz bardziej rozpoznawalna także w kolejnych krajach. Od początku swojej działalności wykorzystywali specjalistyczną wiedzę i korzystali z naukowych dokonań, sięgając także po innowacyjne rozwiązania. Wszystkie produkty musiały spełniać obowiązujące standardy, a najwyższa jakość wyróżnia je również dzisiaj. W 2009 roku Celia Wright zmarła, lecz jej wiedza, profesjonalizm i skupienie na potrzebach odbiorców przetrwały, stając się fundamentami dalszego rozwoju marki.

Najlepsze składniki i receptury suplementów Higher Nature

Marka Higher Nature poszukuje składników do suplementów diety na całym świecie, tak, aby dotrzeć do surowców o doskonałej jakości i skuteczności. Jej zespół tworzą najlepsi specjaliści, którzy odpowiadają za opracowywanie receptur produktów, bazując na naukowych badaniach. Składniki suplementów pozyskiwane są w odpowiedzialny sposób, z szacunkiem do środowiska naturalnego. Gotowe produkty nie zawierają niepotrzebnych dodatków, a cukier zastępowany jest korzystniejszymi, mniej kalorycznymi zamiennikami. I wreszcie, w ofercie marki znajdują się witaminy, minerały i ekstrakty dostosowane zarówno do standardowych, jak i wyjątkowych potrzeb żywieniowych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.