Koszyk:

Dla Niej

(1 prod.)

Na poziom libido wpływ ma wiele czynników biologicznych, psychologicznych, ale również społecznych. Jest to zatem między innymi stan zdrowia, samopoczucie, ale też siła więzi z drugą osobą. Z biologicznego punktu widzenia całym procesem sterują hormony, a libido u kobiet rośnie wtedy, gdy zwiększa się poziom estrogenów. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to najważniejsze elementy życia, o które trzeba zadbać, by wesprzeć swój organizm. W przypadku niskiego libido istotna jest też rola odpoczynku - długotrwały stres i przemęczenie nie wpływają pozytywnie na kondycję organizmu. Zwiększenie sprawności seksualnej u kobiet powinno zatem zacząć się od wprowadzenia zmian w trybie życia. Kolejnym krokiem może być skorzystanie ze wsparcia suplementów na libido dla kobiet. 

O co zadbać zanim zaczniesz brać suplementy na libido dla kobiet

Poziom libido zmienia się zależnie od poziomu hormonów w organizmie. Jest to ściśle skorelowane z cyklem każdej kobiety. Największy jego poziom zazwyczaj towarzyszy momentowi owulacji, a wzrost zaczyna się od siódmego dnia cyklu. Po owulacji poziom estrogenów spada, a co za tym idzie, maleje też poziom libido. Na niewielki popęd wpływ mogą mieć zatem zmiany hormonalne. Nie jest to jednak jedyny powód. Istotne jest zwrócenie uwagi na całe życie - zaczynając od diety i aktywności fizycznej aż po czynniki psychologiczne. Warto zatem upewnić się, że dostarczasz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i o niego odpowiednio dbasz. 

Preparaty na libido dla kobiet dostępne w tej kategorii

Wsparciem w utrzymaniu ciała w optymalnej kondycji mogą być preparaty na libido dla kobiet. Zawierają one w sobie witaminy i składniki mineralne, ale też ziołowe dodatki. Tego typu unikatowe kompozycje składników znajdziesz w każdej propozycji na stronie. Poręczne opakowanie wybranego suplementu na zwiększenie sprawności seksualnej u kobiet zabierzesz ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcesz. Sprawdź również pozostałe preparaty dla kobiet - nie tylko na libido, i wybierz takie, które będą najbardziej pasowały do Twoich preferencji. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów