Koszyk:

Kwasy tłuszczowe omega-3 powinny być dostarczane razem z dietą, ponieważ nasz organizm nie potrafi wytworzyć ich samodzielnie. Najbogatszym źródłem są tłuste ryby morskie, ale w standardowej polskiej diecie wciąż goszczą one tylko okazjonalnie. By zadbać o odpowiedni poziom kwasów omega-3, można pomyśleć o suplementacji. Polecamy suplementy cenionej marki Minami, która łączy najwyższą jakość produktów z realną troską o bogactwo ekosystemów wodnych.

Minami – producent suplementów diety z kwasami omega-3

Suplementy diety Minami zostały opracowane w taki sposób, by umożliwić zachowanie równowagi między potrzebami człowieka, a środowiska naturalnego. Tworzone produkty zawierają więc niezbędne organizmowi składniki, ale pozyskiwane są w sposób możliwie najmniej inwazyjny dla różnorodności mórz i oceanów. Marka proponuje najwyższej jakości, wysoko skoncentrowane kwasy omega-3. Tworzone suplementy są odpowiednie dla osób dorosłych i dzieci oraz dostosowane do prowadzonego stylu życia. Idealne produkty w ofercie znajdą więc zarówno osoby młodsze, jak i seniorzy, trenujące na siłowni i preferujące spacery w parku, żyjące tu i teraz i planujące powiększenie rodziny.

Na czym polega wyjątkowość produktów marki Minami?

Oczyszczone oleje z ryb głębinowych żyjących w swoim naturalnym środowisku są dostępne także w połączeniu z witaminami i ekstraktami. Występują w łatwych do połknięcia kapsułkach miękkich. Wyjątkowość produktów marki Minami polega na ich najwyższej jakości, w pełni przemyślanych, przejrzystych składach i odpowiednich proporcjach składników. Zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią produktową oraz do sprawdzenia opinii naszych klientów, którzy już zdecydowali się na zamówienie suplementów Minami dla siebie i swoich bliskich.

produktów
 1. 190,50 zł
 2. 03 Dni
  16 Godz.
  12 Min.
  Krótka data
  -17%
  109,99 zł 132,00 zł
  Data ważności: 30/11/2022
 3. 232,00 zł
 4. 156,00 zł
 5. 124,50 zł
 6. 163,50 zł
 7. 205,50 zł
 8. 146,50 zł
 9. 149,00 zł