Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

BetterYou

Stosując suplementy w celu uzupełnienia niedoborów w diecie, chcemy, aby były to produkty dla nas bezpieczne i skuteczne. Gwarancją tej satysfakcjonującej jakości jest ich producent. Jeśli wybierzemy produkty pochodzące od sprawdzonej i doświadczonej marki, możemy być pewni, że spełnią nasze oczekiwania. BetterYou jest świetnym przykładem firmy kojarzonej z jakością i rzetelnością. Zapraszamy do poznania jej historii i opracowanych suplementów. 

Jak powstała marka suplementów diety BetterYou?

Jest brytyjską marką, założoną w 2006 roku przez Andrew Thomasa. Jako pierwsza firma na świecie opracowała suplementy w formie doustnego sprayu i po dziś dzień pracuje nad tym, by były one doskonalsze. BetterYou współpracuje z renomowanymi instytucjami ze świata nauki, na przykład z Cardiff University i St Mark’s Hospital w Londynie. Uzyskiwanie nagród i wyróżnień nie jest celem tej marki, ale dzięki przestrzeganiu wysokich standardów jest ona ich regularnym odbiorcą. Better You nie tylko stosuje najlepsze składniki i metody produkcji, ale także wdraża liczne rozwiązania wspierające stan środowiska naturalnego.

Przegląd produktów BetterYou w naszej ofercie 

A jakie suplementy diety BetterYou znajdziesz w ofercie naszego sklepu? Dostępne są tutaj zarówno preparaty jednoskładnikowe, jak i zawierające kombinację potrzebnych witamin czy minerałów. Znajdziesz zatem tutaj na przykład suplement z witaminą D dla osób dorosłych i dzieci, kurkumę i kwas foliowy w formie sprayu. Wartymi uwagi produktami są również Płatki Magnezowe dodawane do kąpieli stóp i całego ciała oraz Balsam Magnezowy na Sen. Jeśli masz więcej czasu, zachęcamy do dokładnego przejrzenia oferty ze wszystkimi produktami.

produktów
 1. BetterYou - Boost B12 Oral Spray, 25 ml
  55,00 zł
 2. BetterYou - Multiwitamina, 25 ml
  43,00 zł
 3. Nowy
 4. BetterYou - Żelazo 10mg, 25 ml
  61,00 zł
 5. BetterYou - B-Complete Oral Spray, 25 ml
  49,00 zł
 6. BetterYou - Kurkuma w Sprayu, 25 ml
  100,00 zł
  Brak w magazynie