Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Białka

(1 prod.)

Każdy sklep ze zdrową żywnością skupia się na tym, by zapewnić Ci najwyższej jakości produkty. Tak też jest w przypadku storny internetowej shaman.pl. Znajdziesz tutaj nie tylko witaminy, składniki mineralne i ekstrakty roślinne, ale także suplementy dla sportowców i zdrowe produkty; sklep shaman zapewni Ci wszystko w jednym miejscu. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór białek pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Dzięki temu wybierzesz produkty idealnie dopasowane do swoich preferencji. Sprawdź, co znajdziesz poniżej i stwórz swój idealny zestaw. 

Co to jest białko zwierzęce i roślinne? 

Białko zwierzęce to inaczej białko pochodzenia zwierzęcego. Jest to białko zbliżone strukturą do białek budujących ludzkie tkanki. Jest nazywane pełnowartościowym, ponieważ zawiera kompletny zestaw wszystkich aminokwasów. Z kolei białko roślinne nazywa się niepełnowartościowym, ponieważ zawiera mniejsze stężenie jednego lub kilku aminokwasów egzogennych. Jest ono alternatywą białka zwierzęcego. Białko roślinne jest szczególnie ważne dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej. W tej kategorii znajdziesz zarówno białko pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego oraz ich różne formy. Sprawdź, które będzie najlepiej dopasowane do Twoich wymagań.

Białko zwierzęce i roślinne w proszku: jak je przygotować? 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim białko zwierzęce i roślinne w proszku. Łatwo rozpuszcza się ono w wodzie i innych płynach. Może ono stanowić dodatek do posiłków w ramach zbilansowanej diety. Podczas przygotowywania białka w proszku najlepiej kierować się informacjami na etykiecie. To na niej znajdziesz wskazówki, jaką ilość wody dodać do proszku i kiedy najlepiej spożywać przygotowane białko. Do wyboru masz także małe i większe opakowania. Dzięki temu wybierzesz propozycje idealne dla siebie. Mniejsze pojemniki z pewnością sprawdzą się podczas wyjazdów. Z kolei wybór większego to gwarancja dłuższego stosowania. Sprawdź, jaka pojemność okaże się idealna dla Ciebie i wybierz swój produkt. 

Sklep ze zdrową żywnością shaman.pl: co znajdziesz w tej kategorii 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim różnego typu białka - zarówno zwierzęce, jak i roślinne. Przeważnie mają one postać proszku i występują w pojemnikach po 500 g. Na tym jednak nie koniec. Możesz także wybierać propozycje bez smaku lub o różnych wariantach smakowych - na przykład słony karmel lub wanilia. Na stronie shaman.pl znajdziesz jedynie wysokiej jakości produkty renomowanych marek. Przekonaj się o wyjątkowych właściwościach suplementów w tej kategorii i wybierz idealne produkty dla siebie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów