Koszyk:

Dla niego

(2 prod.)

Stres, zła dieta i brak aktywności - to tylko część z czynników, która ma wpływ na niekorzystny stan męskiego libido. Sprawność seksualna u mężczyzn, podobnie jak u kobiet, zależna jest nie tylko od kwestii biologicznych, ale też psychicznych i społecznych. Bardzo ważne jest zatem dbanie o siebie i kontrolowanie każdej z tych sfer, by układ płciowy mógł działać poprawnie. Wsparciem przy problemach z libido mogą być suplementy na potencję dla mężczyzn. 

Suplementy na witalność

Satysfakcja seksualna jest ważnym elementem życia wielu osób. By jednak układ płciowy nie sprawiał kłopotów, ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Przede wszystkim oznacza to dbanie o dietę i wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej w życie. Ważne jest też szeroko rozumiane dbanie o siebie - zapewnienie sobie odpoczynku i wystarczającej ilości snu oraz nawadnianie się. Choć wydaje się to proste, te aspekty życia często są zaniedbywane. Oprócz problemów biologicznych i psychologicznych, wpływ na potencję ma również wiek - u osób starszych prawdopodobieństwo małego libido jest większe. Suplementy na witalność i odżywki na sprawność seksualną to produkty, które znajdziesz w tej kategorii. Mogą one stanowić uzupełnienie diety i stanowić wsparcie w utrzymaniu organizmu w optymalnej kondycji. W ich składzie znajdziesz nie tylko witaminy i składniki mineralne, ale również ziołowe dodatki. Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w tej kategorii i sprawdź dostępne suplementy diety na potencję. 

Odżywki na sprawność seksualną: dla kogo 

W tej kategorii znajdziesz propozycje suplementów i odżywek na sprawność seksualną dla mężczyzn. Są to preparaty o zróżnicowanym, unikatowym składzie. Poręczne opakowanie zabierzesz ze sobą wszędzie - stanowi to ogromną zaletę w przypadku wszystkich mężczyzn, którzy podróżują. Dla osób, które cenią sobie zapas suplementów do dłuższego stosowania, również przygotowano produkty do wyboru. Sprawdź również pozostałe kategorie i wybierz takie suplementy, które będą dopasowane do twoich preferencji. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Promocja
  Life Extension - Testosterone Elite, 30 vkaps
  171,99 zł Cena regularna: 182,00 zł -5%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 196,50 zł -12%
 2. Promocja
  Life Extension - Male Vascular Sexual Support, 30 vkaps
  76,99 zł Cena regularna: 83,00 zł -7%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,50 zł -14%