Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Białka roślinne

(19 prod.)

Białko pełni w organizmie wiele ważnych funkcji. Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej i zdrowych kości. Dlatego też jedną z kategorii zdrowej żywności, którą znajdziesz na stronie shaman.pl są białka roślinne. Szeroki wybór białek pozwoli Ci dobrać taki produkt, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Produkty bogate w białko roślinne, które znajdziesz w tej kategorii mają postać proszku. Są one wygodne i szybkie w przygotowaniu. Sprawdź, co przygotował dla Ciebie shaman.pl i wybierz suplementy idealnie dopasowane do swoich potrzeb. 

Białko roślinne: produkty idealne dla wegan 

Białko roślinne jest szczególnie ważne w diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Przede wszystkim jednak warto zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę. To właśnie dzięki temu, że znajdą się w niej wszystkie składniki odżywcze podaż białka będzie adekwatna do potrzeb organizmu. Jeśli jednak szukasz uzupełnienia diety, możesz też sięgnąć po suplementy dostępne w tej kategorii. Pełnowartościowe białko roślinne, które znajdziesz w tych produktach, może wspierać optymalną kondycję organizmu. Szczególnie polecane jest ono w diecie osób, które wykluczają białko zwierzęce z jadłospisu. Może także sprawdzić się w przypadku sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Zwiększone zapotrzebowanie na białko może również towarzyszyć osobom zmagającym się przewlekle z chorobami oraz niedożywieniem. 

Roślinne źródła białka: jakie są? 

Naturalne roślinne źródła białka to przede wszystkim soja, pestki dyni, fasola, soczewica czerwona, czarna i zielona, a także groch, słonecznik i orzeszki ziemne. Pamiętając o ich udziale w diecie możesz całkowicie pokryć zapotrzebowanie organizmu na białko roślinne. Sklep ze zdrową żywnością shaman.pl jest jednak świadomy, że niekiedy potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Dlatego w tej kategorii znajdziesz białko z grochu, białko słonecznika, spirulinę, a nawet kompleksy białek. Tego typu preparaty wystarczy wymieszać z odpowiednią ilością wody lub innego ulubionego napoju, takiego jak sok czy jogurt, i gotowe! 

Zdrowa żywność: białko roślinne, które znajdziesz w tej kategorii 

Organizm stale się dobudowuje - dlatego też tak ważna jest dla niego odpowiednia ilość białka. Białko pochodzenia roślinnego, które znajdziesz w tej kategorii to białko w proszku różnego pochodzenia, ale nie tylko. Wśród propozycji znajdziesz też smakowe białka, które sprawią, że przyjmowanie suplementu samodzielnie również będzie smaczne. Sprawdź, jakie białko roślinne sklep shaman.pl przygotował w ofercie i dobierz produkty idealne dla siebie. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. BeOrganic - Jarmuż BIO, Proszek, 200g
  42,00 zł
  Brak w magazynie
 2. BeOrganic - Baobab BIO, Proszek, 200g
  38,00 zł
  Brak w magazynie
 3. BeOrganic - Acerola BIO, Proszek, 200g
  72,00 zł
  Brak w magazynie
 4. BeOrganic - Guarana BIO, Proszek, 200g
  60,00 zł
  Brak w magazynie
 5. BeOrganic - Moringa BIO, Proszek, 200g
  33,00 zł
  Brak w magazynie
 6. BeOrganic - Maca BIO, Proszek, 200g
  22,00 zł
  Brak w magazynie
 7. BeOrganic - Burak BIO, Proszek, 200g
  38,00 zł
  Brak w magazynie
 8. BeOrganic - Spirulina BIO, Proszek, 200g
  61,00 zł
  Brak w magazynie