Koszyk:

Białka roślinne

(19 prod.)

Białko pełni w organizmie wiele ważnych funkcji. Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej i zdrowych kości. Dlatego też jedną z kategorii zdrowej żywności, którą znajdziesz na stronie shaman.pl są białka roślinne. Szeroki wybór białek pozwoli Ci dobrać taki produkt, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Produkty bogate w białko roślinne, które znajdziesz w tej kategorii mają postać proszku. Są one wygodne i szybkie w przygotowaniu. Sprawdź, co przygotował dla Ciebie shaman.pl i wybierz suplementy idealnie dopasowane do swoich potrzeb. 

Białko roślinne: produkty idealne dla wegan 

Białko roślinne jest szczególnie ważne w diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Przede wszystkim jednak warto zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę. To właśnie dzięki temu, że znajdą się w niej wszystkie składniki odżywcze podaż białka będzie adekwatna do potrzeb organizmu. Jeśli jednak szukasz uzupełnienia diety, możesz też sięgnąć po suplementy dostępne w tej kategorii. Pełnowartościowe białko roślinne, które znajdziesz w tych produktach, może wspierać optymalną kondycję organizmu. Szczególnie polecane jest ono w diecie osób, które wykluczają białko zwierzęce z jadłospisu. Może także sprawdzić się w przypadku sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Zwiększone zapotrzebowanie na białko może również towarzyszyć osobom zmagającym się przewlekle z chorobami oraz niedożywieniem. 

Roślinne źródła białka: jakie są? 

Naturalne roślinne źródła białka to przede wszystkim soja, pestki dyni, fasola, soczewica czerwona, czarna i zielona, a także groch, słonecznik i orzeszki ziemne. Pamiętając o ich udziale w diecie możesz całkowicie pokryć zapotrzebowanie organizmu na białko roślinne. Sklep ze zdrową żywnością shaman.pl jest jednak świadomy, że niekiedy potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Dlatego w tej kategorii znajdziesz białko z grochu, białko słonecznika, spirulinę, a nawet kompleksy białek. Tego typu preparaty wystarczy wymieszać z odpowiednią ilością wody lub innego ulubionego napoju, takiego jak sok czy jogurt, i gotowe! 

Zdrowa żywność: białko roślinne, które znajdziesz w tej kategorii 

Organizm stale się dobudowuje - dlatego też tak ważna jest dla niego odpowiednia ilość białka. Białko pochodzenia roślinnego, które znajdziesz w tej kategorii to białko w proszku różnego pochodzenia, ale nie tylko. Wśród propozycji znajdziesz też smakowe białka, które sprawią, że przyjmowanie suplementu samodzielnie również będzie smaczne. Sprawdź, jakie białko roślinne sklep shaman.pl przygotował w ofercie i dobierz produkty idealne dla siebie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Nowy
  286,50 zł
 2. Nowy
  286,50 zł
 3. 22,50 zł
 4. 83,00 zł
 5. 100,00 zł
 6. 33,00 zł
 7. 42,00 zł
 8. 40,00 zł
 9. 36,00 zł
 10. 38,00 zł
 11. 72,00 zł
 12. 60,00 zł
 13. 33,00 zł
 14. 33,00 zł
 15. 36,00 zł
 16. 33,00 zł
 17. 22,00 zł
 18. 38,00 zł
 19. 61,00 zł