Koszyk:

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się suplementy diety i produkty stworzone przez producentów pochodzących z różnych krajów. Pora, żebyś poznał bliżej jedną z marek brytyjskich, która specjalizuje się w produkcji probiotyków przeznaczonych dla dorosłych lub dla dzieci. W jej asortymencie dostępne są preparaty wspierające na przykład mikroflorę jelit czy układ nerwowy. Zobacz, co jeszcze warto wiedzieć o Bio-Kult i jej produktach.

Marka Bio-Kult wspierająca równowagę organizmu

Spoglądając do słowniczka dostępnego na naszej stronie, dowiadujemy się, że probiotyki to przyjmowane doustnie wyselekcjonowane kultury bakterii i drożdży, wspierające utrzymanie równowagi mikroflory jelitowej. Z probiotykami nierozerwalnie związana jest marka Bio-Kult. Tworzy ona produkty pomagające w przywróceniu dobrego samopoczucia, a fundamentem jej działalności są badania naukowe. Do grona odbiorców jej suplementów należą osoby, dla których wysoka jakość, bezpieczeństwo i wygoda stosowania są bardzo ważne.

Jakie składniki zawierają suplementy Bio-Kult?

Przeglądając ofertę produktów brytyjskiej marki Bio-Kult, przekonasz się, że pomagają one w realizacji różnych celów i zawierają różnorodne składniki. Na przykład, Bio-Kult Advanced Multi-Strain Formula stworzony jako dodatkowe wsparcie dla układu pokarmowego zawiera 14 szczepów bakterii probiotycznych, z kolei Bio-Kult Migrea na układ nerwowy i bóle głowy ma w swoim składzie oprócz cennych bakterii także magnez i witaminę B6. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o składnikach produktów, możesz sam sprawdzić etykietę produktu lub skontaktować się z nami i poprosić o więcej informacji.

produktów
  1. Nowy
    -8%
    102,99 zł 112,50 zł
  2. 86,00 zł
  3. 182,50 zł
  4. 89,00 zł
  5. 87,50 zł
  6. 59,50 zł
produktów