Koszyk:

Lista polskich marek tworzących suplementy diety o najwyższej jakości i bezpiecznych w stosowaniu systematycznie się rozszerza, dzięki czemu odbiorcy mogą mieć jeszcze większy, swobodny wybór. Do oferty naszego sklepu internetowego dołączył właśnie polski producent Lab One, który od kilku lat specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych produktów wspierających ogólne samopoczucie i naturalne piękno. Zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu i złożenia zamówienia online.

Lab One – polski producent suplementów diety i nie tylko

Gdy tylko polska marka Lab One pojawiła się na rynku, wzbudziła ogromne zainteresowanie osób poszukujących nowych suplementów diety wartych przetestowania. Od początku swej działalności producent współpracuje z najlepszymi specjalistami, powierzając opracowanie receptur produktów ekspertom w konkretnych dziedzinach. Naukową wiedzę i wieloletnie doświadczenie z pracy badawczej łączy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Efektem tego połączenia jest powstawanie produktów o wysokiej jakości, bezpieczeństwie i łatwości stosowania. Ofertę marki podzielić można trzy główne kategorie: są to kolejno suplementy diety, produkty do pielęgnacji twarzy i produkty do pielęgnacji ciała.

Produkty marki Lab One przeznaczone dla kobiet i mężczyzn

Dzięki stosowaniu naukowej wiedzy i najnowszych technologii marka może dostosowywać się do zmian zachodzących na rynku i sprawnie reagować na nowe potrzeby odbiorców. Interesującą częścią oferty Lab One są suplementy diety i produkty do pielęgnacji przeznaczone specjalnie dla kobiet i mężczyzn. Zawierają one składniki, które najlepiej pomagają zatroszczyć się o to, co jest ważne w kobiecym i męskim samopoczuciu. Dostępne są również produkty z kompozycjami opracowanymi dla osób aktywnych fizycznie, chcących zadbać o sylwetkę czy przywrócić równowagę mikroflory jelitowej.

produktów
  1. 96,50 zł
  2. 88,50 zł
  3. 88,50 zł
  4. 84,50 zł
  5. 112,50 zł
  6. 104,00 zł
  7. 88,50 zł